Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

To rzadkość! Pałac Kensington reaguje w sprawie Meghan Markle! Zrobiło się niebezpiecznie

Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają razem w Ameryce?


Meghan Markle ma problemy z rasistami!

Meghan Markle była kontrowersyjnym wyborem dla księcia Harry’ego z wielu powodów – jest starsza, jest aktorką, jest rozwódką, nie jest Brytyjką, a jej matka jest Afroamerykanką. I choć nikomu nie przeszkadza zawód Meghan czy drobna różnica wieku, o tyle korzenie przyszłej księżnej stanowią problem dla bardziej konserwatywnej części społeczeństwa.

Dziennik Daily Mail ze szczególną lubością podkreśla pochodzenie ukochanej Harry’ego, co podchwytują niektórzy czytelnicy dyskutujący pod tekstami serwisu o tym, jak bardzo zmieniły się tradycje królewskie.

Meghan urodziła się w Los Angeles i to nie w biednej dzielnicy, jak czasami piszą tabloidy, tylko w bardzo przyzwoitym, niemalże gwiazdorskim otoczeniu. Jej ojciec był biały i był operatorem kamery na przykład w kultowym sitcomie „Świat według Bundych”, matka Meghan jest czarnoskórą nauczycielką jogi. Rodzice rozwiedli się kiedy gwiazda była dzieckiem. Meghan została z matką, ale bliskie relacje i dobre kontakty łączyły ją z ojcem zawsze.

Aktorka, która od początku swojej relacji z Harrym musi mierzyć się z atakami o podłożu rasistowskim, skomentowała to w wywiadzie:

To przygnębiające. Jestem dumna z tego kim jestem i skąd pochodzę, a my nigdy nie zwracaliśmy na to uwagi. Koncentrujemy się na sobie jako parze.

Przypomnijmy, że już parę miesięcy temu pałac Kensington wydał oświadczenie w którym prosi o zaprzestanie ataków na Meghan. Myślicie, że dadzą jej spokój, czy będzie tylko gorzej?

Meghan Markle oczarowała na pierwszym oficjalnym wyjściu z księciem Harrym w płaszczu za dwa tysiące złotych! Wiemy gdzie go kupiła

Wyciągnęli fatalną wpadkę Meghan Markle! Przypomniano jej słowa z przeszłości na temat Wielkiej Brytanii

 

Królowa Elżbieta II zaraz straci cierpliwość! Meghan Markle zaliczyła już dwie duże wpadki i wcale się tym nie przejęła!

 

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 4 grudnia 2017, 13:32

obydwoje bardzo sympatyczni


Dodaj komentarz
×