Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Meghan Markle dziewczyna księcia Harry’ego wzoruje się na księżnej Dianie? Wiemy o co chodzi!

Meghan Markle jak księżna Diana?


Meghan Markle jak księżna Diana?

Meghan Markle zna już cały świat. Na jej punkcie oszalały wszystkie media plotkarskie, a wszystko za sprawą jej ukochanego, którym jest sam książę Harry. Ten związek przyćmił jej wszystkie dotychczasowe osiągnięcia, choć jako aktorka grająca w bijącym rekordy popularności serialu „Suits” ma się czym pochwalić. Brytyjska prasa wciąż porównuje ją nie tylko do Kate Middleton, ale także do słynnej matki księcia, uwielbianej Lady Diany.

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pojawią się razem PUBLICZNIE? „Są niesamowicie podekscytowani”

 

 

Meghan już niebawem zacznie się wreszcie pojawiać z księciem Harrym na oficjalnych imprezach jako jego narzeczona, wówczas zainteresowanie jej osobą jeszcze bardziej wzrośnie. Wszyscy pamiętamy jak Brytyjczycy szaleli na punkcie Kate Middleton na kilka miesięcy przed ślubem. Młoda aktorka i przyszła księżna, musi więc mieć się na baczności i bardzo dbać o swój wizerunek.

Czy wzoruje się na Lady Dianie?

Meghan najczęściej można zobaczyć w rozpuszczonych, elegancko zaczesanych włosach i delikatnym makijażu w stylu księżnej Diany! Meghan tak samo jak Diana podkreśla powieki ciemną kredką, dość mocno tuszuje rzęsy i dla kontrastu decyduje się na jasne szminki lub błyszczyki. I trzeba przyznać, że w takim make-upie wygląda naprawdę świetnie. Elegancko, a jednocześnie dość zmysłowo. W dodatku wyeksponowane w ten sposób oczy świetnie wyglądają na zdjęciach. A to niezwykle ważne, bo przecież paparazzi nie odstępują młodej aktorki na krok! Podobnie, jak kiedyś Diany.

Meghan i Diana – co je łączy?

Wspólna makijażystka! Otóż obie Panie na okładki Vanity Fair malowała ta sama osoba – Mary Greenwell. To mistrzyni w swoim fachu, która jest autorką najsłynniejszych makijaży Diany. Sama wspomina, że Diana wiele się od niej nauczyła. Nie tylko a propos malowania się, ale także pielęgnacji skóry i dbania o siebie.

Diana zrozumiała jak ważne jest nawilżenie dla wyglądu i jakości naszej skóry. Dlatego nauczyła się pić duże ilości wody – wspomina Greenwell.

Z kolei, gdy opublikowała zdjęcie okładki z Meghan na swoim Instagramie podpisała je:

Co za uroczy dzień!

Można więc przypuszczać, że obie Panie przypadły sobie do gustu. Zdjęcie na okładkę wykonał Peter Lindgbergh, znany z tego, że nie lubi retuszować zdjęć. Meghan podobno powiedziała mu, że bardzo cieszy się na współpracę, bo w końcu będzie miała szansę zobaczyć na okładce swoje piegi! I miała racje, bo efekt finalny jest niezwykle delikatny, wręcz eteryczny. Mary też postawiła na naturalność i minimalnie podkreśliła urodę aktorki.

Mary Greenwell – królewska makijażystka

To właśnie ona odpowiada za kultowy już makijaż księżnej Diany z okładki Vogue’a z 1991 roku, który teraz tak chętnie kopiuje i Meghan Markle i Kate Middleton! Od tamtej pory makijażystka była powierniczką i doradczynią Lady D.

Diana dość szybko zrozumiała, jaką siłę daje właściwy makijaż i fryzura i wiedziała jak ją wykorzystać – wspomina Greenwell.

W tym roku Mary została poproszona o wykonanie make-upu do sesji okładkowej „Vanity Fair” z Meghan Markle. Nie wiadomo dokładnie, czy poprosił ją o pomoc magazyn, czy było to życzenie samej bohaterki, ale jedno jest pewne – to nie był zbieg okoliczności. Wielu uważa, że to znak, iż Meghan wkrótce będzie należała do brytyjskiej rodziny królewskiej!

Ciekawe czy Mary Greenwell pomaluje Maghan także do ślubu z Harrym?

Brytyjskie media dotarły do tajnego listu Meghan Markle do księżnej Kate! Wyjawiono najważniejszy sekret dotyczący ślubu z Harrym!

 

 

Meghan Markle w Vanity Fair o związku z księciem Harrym

Meghan Markle w Vanity Fair

Meghan Markle jak księżna Diana?

Meghan Markle jak księżna Diana?

Meghan Markle - nowa dziewczyna księcia Harry'ego

Meghan Markle – nowa dziewczyna księcia Harry’ego

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×