Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Wstydliwy sekret Meghan Markle wyszedł na jaw! Jej suknia z pierwszego ślubu to idealna KOPIA sukni księżnej Kate! Niezła wpadka!

Meghan Markle, suknia ślubna z pierwszego małżeństwa


Suknia ślubna Meghan Markle z pierwszego małżeństwa

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle była wcześniej w związku małżeńskim. Wręcz przeciwnie – przeciwnicy pięknej aktorki wywlekają ten fakt kiedy tylko mogą i wymachują nim przed nosem królowej Elżbiety II, jakby to mogło w czymkolwiek pomóc i powstrzymać nadchodzący ślub. Bardziej przywiązani do tradycji poddani królowej są bowiem zdania, że rozwódka nie powinna być wcielona do rodziny królewskiej. Księżna Camilla, którą to spotkało, jest jedną z najbardziej znienawidzonych księżnych Walii w historii, choć myślimy, że romans z księciem Karolem i śmierć księżnej Diany też mają z tym coś wspólnego.

Niemniej jednak, ślub księcia Harry’ego i jego pięknej wybranki nadchodzi wielkimi krokami, a Meghan jest coraz bardziej brana pod lupę. Tym razem okazało się, że jej suknia ślubna z pierwszego małżeństwa jest niemal idealną kopią drugiej ślubnej kreacji, którą na poprawiny założyła księżna Kate!

Mało kto wie, że Kate podczas swojego ślubu z Williamem miała dwie kreacje. Druga, zaprojektowana przez Alexandra McQueena, to prosta i elegancka suknia z satyny w kolorze kości słoniowej, ze spódnicą ciętą na kole i skromnym dekoltem. Uwagę przyciąga przede wszystkim pasek wysadzany kamieniami, który podkreślał talię panny młodej i nadawał sukni optycznej objętości u dołu. Na wierzch Kate zarzuciła bolerko, bo choć w kwietniu wcale nie jest lodowato, w Anglii pogoda daje się we znaki cały rok.

Sukienka Meghan była identyczna. Skromny dekolt, pasek z kamieni w talii, delikatny materiał. To mógłby być przypadek świadczący o dobrym (i podobnym!!) guście obu pań, gdyby nie jeden, drobny szczegół – Kate brała ślub pięć miesięcy wcześniej.

To chyba ostatecznie potwierdza plotki, że Markle miała obsesję na punkcie rodziny królewskiej na długo przed związkiem z Harrym. 😉

HOT! Szczegóły królewskiego ślubu ujrzały światło dzienne! Meghan Markle i książę Harry pobiorą się w bajkowej atmosferze

Meghan Markle oficjalnie zniknęła z mediów! W jej imieniu pożegnał się rzecznik Pałacu Kensington!

Księżna Kate i Meghan Markle walczą z królową Elżbietą II! Wywołały aferę na królewskim dworze!

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 11


Elwira Szczepańska | 17 stycznia 2018, 18:22

Ślub Kate i Williama dzieliło od ślubu Meghan pięć miesięcy, więc czas był… 😉


Elwira Szczepańska | 17 stycznia 2018, 18:21

Co do obsesji Meghan na punkcie rodziny królewskiej – jej fascynacja monarchią brytyjską to znany nie od dziś fakt. 😉


Gość | 17 stycznia 2018, 17:56

Przecież takie rzeczy jak suknia ślubna wybiera się odpowiednio wcześnie, nie sądzę żeby odgapiła, ale o czymś musicie pisać 🙂


Gość | 17 stycznia 2018, 17:00

Ta są dwie różne suknie. Popatrzcie na DEKOLT!!!!!!! Ale znawca mody pisał ten artykuł i na dodatek MAGISTER PSYCHOLOG, „…. MIAŁA OBSESJĘ NA PUNKCIE RODZINY KRÓLEWSKIEJ”


Elwira Szczepańska | 17 stycznia 2018, 13:47

To suknia, którą księżna Kate miała na sobie po oficjalnej ceremonii w kościele, podczas obiadu w Buckingham Palace.


Gość | 17 stycznia 2018, 09:36

Podobne


Gość | 17 stycznia 2018, 09:34

Bzdury jakieś piszecie.Dwie różne suknie.Nic a nic nie podobne do siebie.


Gość | 16 stycznia 2018, 23:44

Przecież to zupelnie dwie różne suknie co za bzdury piszecie ? Chyba ślepiec to pisał


Gość | 16 stycznia 2018, 23:37

Po pierwsze suknia w której widzimy Kate to nie suknia ślubna tylko z jakiegoś oficjalnego balu. A dwa te suknie są inne.


Gość | 16 stycznia 2018, 23:20

Trzeba być ślepym aby uważać to za kopię inny material inna linia


D | 16 stycznia 2018, 21:06

Faktycznie „identyczna”…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×