Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Meghan Markle do perfekcji opanowała papugowanie księżnej Kate! Na tym zdjęciu widać to najlepiej

Meghan Markle


Meghan Markle papuguje księżną Kate

Przed narzeczoną Harry’ego trudne wyzwanie! Wkrótce Meghan Markle oficjalnie stanie się członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. A to oznacza, że będzie musiała się odpowiednio zachowywać i wyglądać. Już teraz każde jej słowo i gest mają ogromne znaczenie, a królowa Elżbieta II przygląda się krytycznym wzrokiem poczynaniom przyszłej żony swojego wnuka.

Meghan od jakiegoś już czasu uczy się zasad królewskiego protokołu i bardzo stara się nie zawieść oczekiwań wymagającej Elżbiety II. Internauci zauważyli, że starając się jak najlepiej wywiązywać ze swojej nowej roli, Meghan uważnie obserwuje Kate i wręcz kopiuje jej zachowanie.

Księżna Cambridge, która do rodziny królewskiej weszła prawie siedem lat temu, wywiązuje się ze swoich obowiązków wzorowo i prawie bez wpadki. Kate zwykle jest bardzo opanowana i elegancka, i udało się jej zdobyć zarówno akceptację królowej, jak i szczerą miłość jej poddanych.

Meghan widząc, jakie sukcesy odnosi przyszła szwagierka, zaczęła ją naśladować. Jak zauważyli uważniejsi obserwatorzy, narzeczona Harry’ego stara się siadać tak samo jak Kate. Meghan podobnie układa dłonie i przechyla głowę, gdy słucha kogoś mówiącego, oraz prawie identycznie krzyżuje i przechyla nogi, siedząc.

Jak przystało na zawodową aktorkę, przyszła księżna Meghan nieźle sobie radzi z papugowaniem Kate. Oby tylko nie posunęła się w tym naśladownictwie za daleko. Zwłaszcza, że świat i Brytyjczycy zdążyli ją już polubić za to, jaka jest, a nie za to kogo przypomina…

Książę Filip odmówił zaproszenia na ślub księcia Harry’ego! Bedzie skandal?

Meghan Markle już na starcie jest porównywana do najbardziej znienawidzonej kobiety w Imperium Brytyjskim! Nie bez powodu

Poważny atak terrorystyczny na brytyjskim dworze! Książę Harry i Meghan Markle byli w ogromnym niebezpieczeństwie!

Którą z nich lubisz bardziej – Meghan Markle czy księżnę Kate?Komentarzy: 3


Gość | 17 marca 2018, 13:42

To się nazywa etykieta a nie papugowanie.Może autor tego artykułu przed jego napisaniem troszeczkę mógłby pomyśleć?! A nie pisać bzdury.


Monia | 6 marca 2018, 14:09

Są różne i nigdy nie będą takie same


Gość | 6 marca 2018, 08:18

obydwie urocze klasyczne włosy atrakcyjne


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×