Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Piękna Meghan Markle majstrowała przy swojej twarzy! Poprawiła sobie więcej niż mogłoby się wydawać!

Meghan Markle operacje plastyczne


Operacje plastyczne Meghan Markle

Piękna Meghan Markle jest aktualnie głównym tematem zagranicznych mediów. Portale plotkarskie wyciągają kolejne rewelacje na jej temat. Wiadomo, że Meghan dla księcia Harry’ego jest ideałem kobiecości, świat również uważa, że aktorka prezentuje się zachwycająco. Czy przyszła księżna poprawiała kiedykolwiek swój wygląd? Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Meghan Markle z czasów młodości.Pojawiają się pewne wątpliwości, kiedy porównujemy nastoletnią Meghan z jej dzisiejszym wyglądem. Czy aktorka aby udoskonalić swoje piękno korzystała z medycyny estetycznej, a może poddała się operacjom? Sama nigdy nie wypowiadała się na ten temat, jednak nie zaprzeczyła również żadnym poprawkom.

Jeden z zachodnich tabloidów, poprosił kilku chirurgów o opinię. Wiele hollywoodzkich gwiazd musi prezentować się przed kamerą perfekcyjnie, dlatego często uciekają się do różnych sposobów upiększania swojego wyglądu. Dr Marsh uważa, że Meghan mogła pójść w ich ślady. Jednak czy w jej przypadku jest to naprawdę możliwe? Profesjonaliści zdają się wierzyć, że jej wygląd jest prawie całkowicie naturalny.

Meghan ma szczęście, ponieważ ma naturalnie oliwkową skórę, która ma tendencję do starzenia się o wiele lepiej. Mógłbym przypuszczać, że miewa regularne peelingi, które utrzymają jej skórę w doskonałym stanie, jak również niewielkie ilości botoksu w linii zmarszczek, wokół nosa i okolicach oczu – dodaje dr Marsh

Z kolei Dr Vartan Mardirossian sugeruje, że aktorka dokonała w swoim wyglądzie subtelnych, naturalnych zmian i podkreśla, że z pewnością nad jej wyglądem pracował bardzo dobry chirurg.

Teraz ma zgrabniejszy czubek nosa i lekko obrócony. Grzbiet nosa jest doskonale zrobiony – zaznacza.

Jednak dr Ifeoma Ejikeme, dyrektor medyczny Adonia Medical Clinic, sądzi, że Meghan posiada w 100 procentach naturalną urodę.

Meghan Markle jest jedną z ikonicznych piękności. Jej struktura kostna jest znakomita i wszyscy powinniśmy brać przykład z niej, jak dbać o swoją cerę – stwierdził

  A Wy co sądzicie, czy Meghan robiła coś z twarzą?

90-letnia królowa Elżbieta II nie zna litości! Nie przyjdzie na ślub wnuka przez bezsensowną zasadę!

Jest afera! Była dziewczyna księcia Harry’ego skomentowała jego zaręczyny z Meghan Markle! Jej zagadkowy wpis może namieszać!

Przyjaciółka z dzieciństwa Meghan Markle zdradziła szokującą prawdę o przyszłej żonie księcia Harry’ego

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 4


Gość | 9 grudnia 2017, 15:25

na pewno nos


Gość | 6 grudnia 2017, 02:12

Na zdjęciu jako nastolatka miała lekki garbek na nosie, chyba zlikwidowala i podniosła czubek nosa. Zęby też ma napewno zrobione, myślę że licówki i wybielone. Poza tym policzki wypełnione są, usta być może lekko też, a cerę to zapewne peelingi albo laser. Piersi też jakby trochę wypełnione albo tak ma umiesniona klate, ciężko powiedzieć. Myślę że na włosach ma trwałą, bo raczej takich kręconych regularnie włosów to naturalnie nie ma, bo jej loki z tego co widać po starych zdjęciach są takie nieujażmione, i też chyba je farbuje, bo tak ciemnych to naturalnie raczej nie ma. Kolor cery ma fajny, i ogólnie to ma fajny odcień skóry taki oliwkowy


Gość | 6 grudnia 2017, 00:29

Powiększone usta i piersi


Asia | 6 grudnia 2017, 00:17

OJ czepiacie się. Ni epodobało jej się to zmieniła i już. Wciąż wygląda naturalnie. Ja sama na razie jestem na etapie stosowania iqacai, ćwiczenia i diety a potem pewnie może zdecyduję się na jakiś lifting twarzy czy coś.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×