Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Meghan Markle przeprowadza się do pałacu! Co z jej pupilami?

Meghan Markle i książę Harry


Meghan Markle przeprowadza się do pałacu

Ślub Sereny Williams, ciąża Mirandy Kerr, Justin i Selena reaktywowali swój związek… ostatnio działo w show-biznesie prawdziwa rewolucja, jednak informacja, którą od wielu tygodni najbardziej chciałyby przekazać ogólnoświatowe serwisy jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona, chociaż wszyscy wiemy, że to tylko kwestia czasu. Mowa o zaręczynach księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Piękna kanadyjska aktorka Meghan Markle i brytyjski książę Harry Windsor są w sobie szaleńczo zakochani od ponad roku i jak niesie wieść z wysp – już zaręczeni. Na pojedynczych, pojawiających się w mediach zdjęciach zakochanych, Meghan nie ma na placu pierścionka, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że lada moment zakochani potwierdzą swój związek. The Sun informuje, że Meghan rozpoczęła już przeprowadzkę do pałacu:

Mieszkają u niej w domu w Kanadzie, ale Meghan już zaczęła proces przeprowadzkowy. Jest naprawdę blisko ze swoimi dwoma psami. Śpią z nią w łóżku i jedzą najlepszą, ekologiczną karmę. Kupiła im sweterki z flagą brytyjską, żeby nie marzły! Bardzo za nimi tęskni kiedy nie ma jej w domu i na wyjazdach prosi żeby pokazywać jej Guy’a i Bogarta przez FaceTime. Fakt, że zajęła się przeprowadzaniem ich do Londynu to najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym, te psy są dla niej jak dzieci.

Oodeszła z pracy, przeprowadza psy i oficjalnie pokazuje się z księciem – czekamy na pierwsze zdjęcia z pierścionkiem zaręczynowym.

Księżna Kate założyła taką samą sukienkę co Meghan Markle 5 lat temu! Wpadka?

Meghan Markle odchudza się przed ślubem! Sekretna dieta przyszłej księżnej wyszła na jaw!

Meghan Markle powinna poważnie rozważyć ślub z księciem Harrym. Chyba nie jest do końca świadoma w co się pakuje!

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 1


http://whenharrymetmeghan.blogspot.com/ | 20 listopada 2017, 16:25

CHCECIE POZNAĆ MEGHAN MARKLE?

ZAPRASZAMY

http://whenharrymetmeghan.blogspot.com/


Dodaj komentarz
×