Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Co to był za mecz! Spotkanie Polska – Czarnogóra zakończyło się z wynikiem 2:1

Kibic na murawie w meczu Polska-Portugalia na EURO 2016


Mecz Polska – Czarnogóra

Za nami mecz Polska – Czarnogóra w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018, które odbędą się w Rosji. Biało-Czerwoni jak zwykle dali z siebie wszystko i nie zawiedli swoich kibiców!

Przypomnijmy, że nasza kadra jeszcze nigdy historii nie wygrała z Czarnogórą. W eliminacjach MŚ 2014 dwukrotnie zremisowaliśmy z rywalem: 2:2 w Podgoricy i 1:1 w Warszawie. Wreszcie nadeszła okazja, by los odwrócił się i uśmiechnął do piłkarzy z Polski. Robert Lewandowski w 40 minucie spotkania strzelił piękną bramkę! Chwilę wcześniej, w 38 minucie, Savić zagrał nakładką. Za to przewinienie przeciwnik został ukarany żółtą kartką, a Polakom przyznano rzut wolny. To była szansa, którą nasi zawodnicy świetnie wykorzystali. 

Po przerwie zawodnicy obu drużyn wrócili z nową energią. Mimo, że nasza reprezentacja dawała z siebie wszystko, to w 63 minucie padł gol dla Czarnogóry. Piłkarze z Polski zaczęli czuć oddech przeciwników na plecach. Zaczął się stres i nerwówka, ale nie poddawali się! Na szczęście zła passa minęła i w 82 minucie padła druga bramka dla Biało-Czerwonych. Kapitalnie zrobił to Piotr Zieliński, który zagrał do wychodzącego Łukasza Piszczka, a ten podbił piłkę, która odbiła się od słupka i wpadła do siatki przeciwników. Ostatecznie pokonaliśmy Czarnogórę, a tym samym wygraliśmy czwarty mecz z rzędu. Jesteśmy w świetnej sytuacji, oby tak dalej, Panowie!

Skład reprezentacji Polski na mecz z Czarnogórą: Łukasz Fabiański – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk – Jakub Błaszczykowski, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki – Piotr Zieliński – Robert Lewandowski.

Gratulujemy! Brawo Polacy! 🙂

Zobacz: W takim hotelu Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Czarnogórą! „Nie jest idealny”. Znamy wymagania reprezentacji

Robert Lewandowski jest numerologiczną 1

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Polski w meczu z Czarnogórą

Łukasz Piszczek - biografia Kuby Błaszczykowskiego

Łukasz Piszczek strzelił bramkę w meczu z Czarnogórą

Interesujesz się piłką nożną?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×