Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Martyna Wojciechowska chce mieć drugie dziecko?! Zdradziła wszystkie plany!

Martyna Wojciechowska


Martyna Wojciechowska zmieniła plany odnośnie ciąży

Martyna Wojciechowska jest najpopularniejszą polską podróżniczką i jedną z najbardziej lubianych dziennikarek w kraju – zjednała sobie miłość fanów i współpracowników swoją skromnością i poczuciem humoru. Jej kariera zawodowa kwitnie, a poruszane przez dziennikarkę tematy są szeroko komentowane. W życiu prywatnym zaś jest dumną mamą rezolutnej Marysi i naprawdę nie ma na co narzekać. Kilka lat temu napomknęła nawet, że rozważa powiększenie rodziny. Jak jest dzisiaj?

Martyna Wojciechowska ma nowego partnera! Kim jest wybranek najpopularniejszej podróżniczki w Polsce?

W rozmowie z Faktem Martyna zdradziła, że nie myśli już o kolejnym dziecku:

Chyba skupię się na tym, żeby wychować jak najlepiej moją najukochańszą Marysię. Żeby wyrosła na dzielną, silną, niezależną i mądrą kobietę. Ostatnio podczas nagrań programu w Boliwii zaadoptowałam cudowną czteroletnią dziewczynkę. Co najmniej do 18 roku życia będę zapewniać jej i całej reszcie edukację, która według mnie jest najważniejsza. To ogromna odpowiedzialność, żeby zagwarantować im lepszy start niż mieli ich rodzice – wyjawiła gwiazda

Martyna ma „dzieci” na całym świecie – angażuje się w akcje charytatywne i wspiera maluchy by dać im jak najlepszy start w życiu. Nic dziwnego, że prywatnie woli skupić się przede wszystkim na Marysi, która „rodzeństwo” ma już niemal na całym świecie!

Dziennikarka do Martyny Wojciechowskiej: „Jesteś lesbijką?”. Ale jej odpowiedziała!

Martyna Wojciechowska zabrała córkę w Dolomity

Martyna Wojciechowska zabrała córkę w Dolomity

Martyna Wojciechowska - Bal TVN, najpiękniejsze kreacje

Martyna Wojciechowska – Bal TVN, najpiękniejsze kreacje

 

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×