Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Martyna Wojciechowska nie odpuszcza! Nadal igra z życiem! Tym razem pokazała zdjęcie swoich masakrycznie poparzonych pleców!

martynka


Martyna Wojciechowska i jej poparzone plecy

Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych bardzo często dzieli się kulisami pracy nad swoim programem „Kobiety na krańcu świata”. Przygotowywanie odcinków zazwyczaj jest bardzo niebezpieczne. Głównie za sprawą warunków pogodowych oraz kulturowych panujących w danym miejscu. Tym razem dziennikarka pokazała skutki oparzeń tropikalnym słońcem.

Martyna Wojciechowska cztery razy cudem uniknęła śmierci! Miała złamany kręgosłup, doświadczyła próby gwałtu i przeżyła śmierć przyjaciela. To nie wszystko!

 

 

Martyna bardzo często stąpa po grząskim gruncie narażając swoje życie i zdrowie. Zatem jej ostatnie zdjęcie, które   pokazuje rozległe oparzenia spowodowane malezyjskim słońcem już nikogo nie dziwi…W krytycznej sytuacji przy realizowaniu „Kobiet na krańcu świata” prowadzącej program pomogła producentka. W podziękowaniach Martyna napisała kilka słów dziękczynnych na swoim Instagramie.

Oto Kasia Białek. Producentka programu Kobieta na krańcu świata. Absolutny unikat!!! Tytan pracy, odbiera moje telefony z kolejnymi pomysłami i przemyśleniami nawet w środku nocy, a kiedy wszyscy śpią. Ona jeszcze sprawdza każdą sekundę programu… Kobieta „do tańca i do różańca”, do wspólnego poparzenia się malezyjskim słońcem. I do płakania nad losem naszych Bohaterek.
A że czasem traci cierpliwości i „szybko się odpala” to na wszelki wypadek warto mieć przy sobie gaśnicę. Dziękuję Białku!

Fani natychmiastowo zareagowali na fotkę. Wyrażali lęk, współczucie oraz dzielili się skutecznymi poradami na oparzenia.

Mnie też boli od samego patrzenia.
Biedulki. Polecam jednak zawsze mieć przy sobie żel aloesowy. Jest niezastąpiony.
Ale tak się poddawać palącemu słońcu…czy to rozsądne madam Martynko?
Program pierwsza klasa. O dziewczynach nie ma co pisać, bo są najlepsze na świecie. Tak trzymać.
To się nazywa poświęcenie. Wasze zaangażowanie widać w programach, które tworzycie. Dziękujemy Wam za to!

A wy macie jakąś radę dla Martyny, na jej poparzone plecki?

Martyna Wojciechowska była molestowana przez swojego lekarza! Korwin Piotrowska odmówiła seksu i została nazwana lesbijką, a Barbara Nowacka wykrzyczała spier…aj!

Martyna Wojciechowska swoją boliwijską zapaśniczkę odmieniła w prawdziwą gwiazdę filmową! Carmen Rojas po metamorfozie wygląda rewelacyjnie!

Dziennikarka wystrzeliła do Martyny Wojciechowskiej: „Czy jesteś lesbijką?” Martyna odpowiedziała szybko z grubej rury!

Czy lubisz programy Martyny Wojciechowskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×