Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Martyna Wojciechowska powinna natychmiast przystopować z ryzykownymi wyprawami! Diagnoza lekarzy na temat jej zdrowia brzmi bardzo niepokojąco!

Martyna Wojciechowska wypadek


Lekarze zakazują Martynie ryzykownych dalekich podróży

Uwielbiana, szczególnie przez widzów TVN –  Martyna Wojciechowska na każdym kroku swojej spektakularnej kariery podejmuje ryzyko, bowiem kocha adrenalinę. Dziennikarka i podróżniczka nie raz była bliska śmierci.

Większość z nas może zdobywać góry. Ja jestem tego dowodem: dwa razy złamany kręgosłup, chemioterapia, dwie ciężkie operacje, astma, niewydolność żylna. Wydawałoby się, ze jestem wrakiem człowieka. Nie wiem, czy to za sprawą treningu, czy wyjątkowo silnej psychiki, ale czasami wydaje mi się, że góry nie tylko udaje mi się zdobywać, ale też je przenosić – powiedziała w jednym z wywiadów.

Innego zdania są niestety lekarze, którzy sugerują podróżniczce, aby zwolniła obroty i zrezygnowała z niebezpiecznych wypraw:

Zdaniem lekarzy powinnam się oszczędzać i prowadzić regularny tryb życia. Nie podróżować, nie zmieniać stref czasowych i tak dalej”, powiedziała w rozmowie z Faktem.

Sama Wojciechowska przyznaje, że nie może ich posłuchać:

Świat jest zbyt fascynujący, by siedzieć w miejscu, dlatego wyruszyłam dalej nagrywać program „Kobieta na krańcu świata”. Ze względu na mój obojczyk chłopaki nie pozwalają mi niczego dźwigać. Bardzo o mnie dbają!

Martyna Wojciechowska przesadziła? Zabrała 9-letnią córką w niebezpieczne miejsce

Dziennikarka nie potrafi zrezygnować z wyzwań, chociaż jest świadoma, że jest mniej sprawna niż dawniej. W Wywiadzie dla VIVY! powiedziała niedawno:

Na tym etapie życia więcej mnie ogranicza niż dawniej, co wynika z procesu uczenia się i zdobywania doświadczenia. Ale wciąż kreuję pomysły „niemożliwe do zrealizowania” i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że niemożliwe nie istnieje. Jeżeli w coś włożymy wystarczająco dużo energii, czasu i poświęcenia, możemy osiągnąć wszystko. Byle się w tym nie zapędzić – wyznała Krystynie Pytlakowskiej Martyna

Oj i chyba za to kochamy wszyscy Martynę…

Nie o takiej przyszłości dla córki marzy Martyna Wojciechowska. Będziecie zaskoczeni

Martyna Wojciechowska - TVN jesienna ramówka 2017

Martyna Wojciechowska –  nie słucha lekarzy

Martyna Wojciechowska zabrała córkę w Dolomity

Martyna Wojciechowska zabrała córkę w Dolomity

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Oglądasz programy Martyny Wojciechowskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×