Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Martyna Wojciechowska: „Byłam molestowana”! Ostrzega młode dziewczyny

Martyna Wojciechowska o chorobie


Martyna Wojciechowska była molestowana i nagabywana

W świetle najnowszych doniesień o tragicznej i zagadkowej śmierci 27-letniej Polki – Magdaleny Żuk w Egipcie, która wybrała się tam na samotne wakacje, głos w sprawie molestowania kobiet podczas podróży zabrała Martyna Wojciechowska.

Znana dziennikarka bardzo często podróżowała samotnie i chce przestrzec młode dziewczęta przed niebezpieczeństwami, które mogą je spotkać. Szczególnie jeśli jest się bardzo atrakcyjną blondynką, jak Wojciechowska czy Żuk właśnie.

Martyna wyznaje, że podczas swoich podróży wielokrotnie była nagabywana przez mężczyzn, kilka razy była również molestowana! Najbardziej dotkliwe było to w Indiach:

Mężczyźni tam są niezaspokojeni, bo nie ma tam zgody na stosunki przedmałżeńskie. Dochodzi do dramatycznych sytuacji! Ja wielokrotnie doświadczyłam tego, praktycznie w każdej możliwej sytuacji, gdzieś w zatłoczonym miejscu czuje męskie ręce na piersiach, na pośladkach. Oczywiście zawsze reakcja była bardzo ostra! – wyznała w programie Gala Studio

Dziennikarka ostrzega i apeluje do wszystkich kobiet podróżujących samotnie, czy chcących na chwilę odłączyć się od grupy, żeby miały uszy i oczy szeroko otwarte. Dołączamy się do jej słów!

Martyna Wojciechowska zatrzymana w Pakistanie! Dramatyczny wpis dziennikarki

Córka Martyny Wojciechowskiej ma rodzeństwo. Skrywany sekret wyszedł na jaw

Martyna Wojciechowska i Andrzej Sołtysik

Martyna Wojciechowska i Andrzej Sołtysik

Martyna Wojciechowska (fot. ONS)

Martyna Wojciechowska (fot. ONS)

Oglądasz programy Martyny Wojciechowskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×