Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Przyjaciółka Jarosława Bieniuka odpowiedziała na hejty internautów. W jej obronie stanęła też córka piłkarza i Anny Przybylskiej!

an


Martyna Gliwińska zabrała głos w dyskusji z internautami

Życie Jarosława Bieniuka obróciło się o 180 stopni, gdy zmarła jego ukochana żona, Anna Przybylska. Piłkarz nie tylko musiał pogodzić się ze stratą bliskiej osoby, ale też sprostać nowym rodzicielskim i domowym obowiązkom. Choć początkowy okres był dla niego wyjątkowo trudny, dzisiaj wydaje się, że staje już powoli na nogi.

Niedawno sportowiec widywany jest w towarzystwie 25-letniej Martyny Gliwińskiej. Para poznała się przy okazji działań charytatywnych i od tamtej pory spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Od razu pojawiły się spekulacje, że kobieta jest nową partnerką Jarosława, jednak ten odmówił komentarza w tej sprawie.

Nowa znajomość piłkarza nie spodobała się wielu internautom. Pod ich wspólnym zdjęciem opublikowanym na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza. Niektórzy stwierdzili, że sportowiec nie powinien spotykać się z tak młodą dziewczyną:

Ja nikogo nie zamierzam rozliczać jego życia prywatnego, tylko mówię o tym żeby on sobie kobietę starszą od siebie, a nie taką młodą lalkę bez zobowiązań, pewnie nie ma żadnego pojęcia o wychowaniu trójki małych dzieci (…) – napisała na Instagramie.

Na te słowa odpowiedziała sama Martyna Gliwińska!

Piszesz na moim prywatnym profilu, o mnie, tak jakbyś kompletnie nie brała pod uwagę tego, że ja to CZYTAM. Czy my się znamy, że dopuszczasz się tak poważnych osądów mojej osoby? A może myślisz, że te zdjęcia, które oglądasz, to całe moje życie i na ich podstawie wiesz już, jakim jestem człowiekiem? Gratuluję. Skoro piszesz, że nie chcesz nikogo rozliczać, to tego nie rób – napisała.

Jakby tego było mało, w jej obronie stanęła córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Co napisała 12-letnia Oliwia?

Nie hejtuj zasykaj przyjaciół. Nie komentuj więcej tego zdj, już pani wystarczającą się wypowiedziała

Zobacz: Jarosław Bieniuk spędził majówkę z atrakcyjną 25-letnią blondynką. Wiemy, kim jest i co ich łączy?

Martyna Gliwińska odpowiedziała na hejty internautów

Martyna Gliwińska odpowiedziała na hejty internautów

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Czy lubisz Jarosława Bieniuka?Komentarzy: 2


Eku22 | 21 czerwca 2016, 19:33

Przykre, że obcy ludzie komentują i oceniają życie i decyzje innych. Jestem bardzo ciekawa czy ta pani chciałaby aby ktoś obcy mówił jej co ma robić z własnym życiem. Każdy ma prawo decydować o sobie- nikt nie ma prawa decydować za innych. Wszystkiego najlepszego Panie Jarku


Gość | 22 maja 2016, 17:19

A o kiedy oni byli małżeństwem? 🙂


Dodaj komentarz
×