Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Marta Wierzbicka rozlicza się z przeszłością: „Byłam bardzo rozczarowana, że to się tak potoczyło”

Marta Wierzbicka żałuje udziału w Tańcu z gwiazdami


Marta Wierzbicka żałuje udziału w Tańcu z gwiazdami

Marta Wierzbicka to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych młodych aktorek w Polsce. Szerokiej publiczności wciąż daje się poznawać wcielając się w postać Oli Zimińskiej w serialu Na Wspólnej. Życie jej bohaterki ostatnio bardzo się zmieniło.

Zobacz: Dramat Oli w „Na Wspólnej”. Studentka ucieka z domu, bo Danuta i Marek nie akceptują jej związku z Klaudią [ZWIASTUN] 

Wierzbicka chętnie bierze udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Mogliśmy podziwiać aktorkę także wtedy, kiedy szlifowała swoje umiejętności taneczne pod okiem Łukasza Czarneckiego. Marta wzięła bowiem udział w drugiej edycji Tańca z gwiazdami, który emituje Polsat. Dla wszystkich było zaskoczeniem to, kiedy okazało się, że Marta i Łukasz muszą pożegnać się już w pierwszym odcinku. Aktorka bardzo to przeżyła. Dopiero teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć.

To był dla mnie kubeł zimnej wody i początkowo byłam bardzo rozczarowana, że to się tak potoczyło. Szczególnie, że bardzo długo się zastanawiałam nad tą propozycją i sporo mnie to kosztowało – mówi w rozmowie dla Fakt Gwiazdy

A Wy? Lubicie Taniec z gwiazdami?

Zobacz: Już dziś finał „Tańca z Gwiazdami!” Jakie nastroje towarzyszą Eli Romanowskiej i Ani Karczmarczyk na kilka godzin przed ostatnim, tanecznym starciem?

Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki w Tańcu z gwiazdami 2

Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki w Tańcu z gwiazdami 2

Marta Wierzbicka na premierze sztuki "Hawaje, czyli przygody siostry Jane"

Marta Wierzbicka żałuje udziału w Tańcu z gwiazdami

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×