Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Zimno wam? Marta Wierzbicka na pewno podniesie temperaturę nagą fotką z wakacji! Tak czadowej sesji nie miała nawet w „Playboyu”

Marta Wierzbicka Playboy


Marta Wierzbicka nago na wakacjach

Od wielu lat styczeń stanowi miesiąc, w którym polskie gwiazdy opuszczają mroźną Polskę i wyruszają w dalekie, ciepłe kraje. Nie inaczej postąpiła Marta Wierzbicka, która postanowiła spakować walizki i odwiedzić egzotyczną Tajlandię. Azja najwyraźniej niezwykle przypadła jej do gustu, nic więc dziwnego, że postanowiła zwiedzić pozostałe rejony Dalekiego Wschodu.

Gwiazdy na prezentacji nowych aparatów: Maja Hyży, Marta Wierzbicka, Kamila Szczawińska, Julia Pietrucha

Gwiazda drugiego sezonu Azja Express niemal każdego dnia zapewnia swoim obserwatorom na Instagramie dawkę gorących zdjęć, które w wielu przypadkach przyprawiają miłośników aktorki o niezły zawrót głowy. Wśród pięknych krajobrazów, słonecznej pogody, pysznego jedzenia i piaszczystej plaży znalazła się fotografia, na której Marta pozuje topless! Czy też może raczej – prawie topless – bo zgrabna aktorka postanowiła zagrać na nosie swoim fanom i zakryła swoje wdzięki ramionami, wspomagając się dodatkowo uroczym słoneczkiem z aplikacji.

Przypomnijmy, że Marta popularność zdobyła dzięki roli Oli w serialu TVN – Na Wspólnej. Nie da się również zapomnieć jej wybuchowego występu w programie Kuby Wojewódzkiego, który fani będą wspominać jeszcze latami. Jesienią 2017 wystąpiła w parze ze swoją przyjaciółką Olivią w drugim sezonie podróżniczego reality show – Azja Express.

A Wy, co sądzicie o publikowaniu w mediach społecznościowych zdjęć topless?

Antoni Pawlicki jest homofobem?! Obraził gejów w TVN! Jak on mógł to powiedzieć na wizji?!

Social media bezlitosne dla puszystych celebrytek? Przekonały się o tym Dorota Wellman, Ewa Farna, Dominika Gwit… A to tylko początek listy!

Marta Wierzbicka przeżyła prawdziwy dramat. Zdecydowała się na udział w „Azji Express”, a w Polsce umierała jej najbliższa osoba

W jakich stylizacjach Marta Wierzbicka wygląda lepiej: luzackich czy eleganckich?Komentarzy: 2


Gość | 30 stycznia 2018, 05:06

Chetnie zobaczylbym boberka


Guta | 16 stycznia 2018, 11:04

Dla mnie ona jest tandetna. Pomyliła elegancję i sexapil z przaśnością.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×