Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Marta Marta Kaczyńska ostatnio przestrzegała Polaków przed masturbacją. Teraz zabrała się za kolejne niebezpieczne uzależnienie!

Marta Kaczyńska pierwszy mąż


Marta Kaczyńska ponownie poucza Polaków

Marta Kaczyńska ostatnio niebywale zaangażowała się w problemy intymne i społeczne nurtujące Polaków. Przypomnijmy, że Kaczyńska  niedawno skrytykowała społeczną kampanię top modelki – Anji Rubik „sexed.pl”, której celem jest edukacja seksualna polskiego społeczeństwa.W nośnej akcji poruszony jest także temat masturbacji. Kaczyńska nie ukrywa, że masturbacja jej zdaniem jest wielce negatywnym uzależnieniem, promującym jedynie zaspokajanie swoich popędów. Z masturbacji Kaczyńska postanowiła przeskoczyć na kolejny, jej zdaniem ważny problem, jakim jest zbyt częste opalanie. O swoich przemyśleniach poinformowała w obszernym felietonie dla magazynu „Sieci prawdy”.

W felietonie Kaczyńska podzieliła się własnymi przemyśleniami dotyczącymi opalania, a właściwie nadmiernego korzystania z solarium, które według niej  jest jak narkotyk. Do przemyśleń w tym temacie natchnęła Kaczyńską niedawno podpisana przez prezydenta Dudę ustawa, zgodnie z którą z solarium będą mogły korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie. Kaczyńska porównała nadmierne opalanie do uzależnienia od alkoholu, papierosów czy narkotyków.

Podobnie jak w przypadku sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych w razie wątpliwości dotyczących wieku klienta, usługodawca będzie mógł zwrócić się do niego o przedstawienie dokumentu potwierdzającego pełnoletność. Warto zwrócić uwagę, że pewna analogia pomiędzy wymienionymi używkami a korzystaniem z zabiegów opalania nie jest przypadkowa – napisała Kaczyńska w swojej rozprawie o opalaniu

Córka Marii i Lecha Kaczyńskich była w swoich dywagacjach bardzo merytoryczna, bowiem przytoczyła wyniki badań, według których w ubiegłym roku aż 20 procent osób korzystających z solarium zachorowało na tanoreksję, czyli „obsesyjne myślenie o kolorycie swojej skóry”. Kaczyńska zauważyła, że z solarium korzystają głównie osoby nastoletnie, które z racji swojego młodego wieku nie są świadome, jak niebezpiecznym może być nadmierne opalanie.

Młodzi ludzie w okresie dorastania są przewrażliwieni na punkcie swojego wyglądu, zazwyczaj bardzo krytyczni wobec siebie i nierzadko cechuje ich niska samoocena. Skłonność do popadania w skrajności jest niemal wpisana w ten okres życia młodzieży – wyjaśniła.

To miejsca niebezpieczne dla naszego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, a limitowanie dostępu do nich jest uzasadnione oraz koniecznie – dodała.

Co myślicie o tezach Kaczyńskiej?

Marta Kaczyńska wychodzi za mąż?! Tym jednym zdjęciem wywołała burzę w Internecie!

Marta Kaczyńska pokazała wnętrza swojego luksusowego mieszkania! Odziedziczyła je po rodzicach

Marta Kaczyńska odważnie na temat seksu. Jej słowa wywołały burzę!

Chcesz, aby Marta Kaczyńska została prezydentem Polski?Komentarzy: 1


Gość | 22 listopada 2017, 03:53

Niech ona lepiej wyjedzie do PERU tamtejszą ludność pouczać…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×