Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Marina Łuczenko pokazała wreszcie swój prywatny samolot! Musimy przyznać, że maszyna robi wrażenie! [WIDEO]Marina Łuczenko o swoim samolocie

Ostatnio znakomity polski bramkarz Wojciech Szczęsny zmienił barwy klubowe, piłkarz podpisał atrakcyjny kontrakt z Juventusem Turyn i najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości bramkarza z Mariną Łuczenko czeka wielka przeprowadzka. Zatem nikogo nie zdziwiła sensacyjna wiadomość, że rzekomo Wojciech Szczęsny kupił swojej ukochanej żonie samolot!

Takie informacje pojawiły się bowiem w mediach plotkarskich jakiś czas temu. Spekulowano, że być może Wojtek tym zakupem chciał ułatwić pięknej Marinie podróże między Polską a Włochami. Czy rzeczywiście podarował jej własny samolot?

Wojtek Szczęsny nie zna umiaru jeśli chodzi o Marinę! Najpierw samochód za milion, a teraz…

Marina Łuczenko postanowiła jednak rozwiać wszelkie spekulacje dotyczące rzekomego samolotu. Wracając z Mykonos, nagrała filmik, który udostępniła na swoich profilach. Przypomnijmy, ze Marina ostatnie swoje wakacje spędzała w Grecji razem z Sarą Boruc. Na filmie wyraźnie wyśmiała plotki, a żeby uwiarygodnić swoją wersję, pokazała linie lotnicze, z usług których korzysta:

Słuchajcie, ostatnio czytałam, że Wojtek kupił mi prywatny samolot – skarży się Marina. Zapewne wszyscy niecierpliwicie się i chcecie zobaczyć jak wygląda. Otóż zaraz wam zaprezentuję. Oto on kochani! W prawdzie nie jest to private jet, ale jest to Easy Jet. Też fajnie się prezentuje. A że nie lubię latać ze zwykłymi ludźmi, to zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami. Niech lizną trochę luksusu, a co. – śmieje się Marina.

Na innym swoim profilu Marina napisała podobnie:

Chciałabym Wam pokazać mój prywatny samolot, który kupił mi @wojciech.szczesny1 😩😂ma gest!
Mam nadzieje, że mój sarkastyczny filmik jest dość jasny i czytelny w odbiorze…

Czyli Wojtek samolotu jeszcze Marinie nie kupił, a przecież już dawno powinien 🙂

Polskie WAGs szaleją na Mykonos w bikini! Tym razem bez mężów! Która jest piękniejsza?

Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach

Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach

Ile lat ma Wojciech Szczęsny? Marina świętuje urodziny męża

Wojciech Szczęsny kupił Marinie samolot?

Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?Komentarzy: 2


Marta Gość | 28 lipca 2017, 20:56

Ma laska żart 🙂 dla mnie najs 🤗


haha | 28 lipca 2017, 01:02

a ja się cieszyłam jak dostałam od swojego faceta tabsy iqgreen na odchudzanie… normalnie jak głupia się cieszyłam, że w końcu schudnę.. ale przy samolocie to ja się mogę schwoać. 😀


Dodaj komentarz
×