Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Marina Łuczenko niebawem zostanie mamą?! Wygadała się podczas rozmowy z fanami

Marina i Wojciech Szczęsny Instagram


Marina Łuczenko urodzi dziecko we Włoszech?

Marina Łuczenko ma za sobą bardzo pracowity rok. Mozolnie pracowała nad materiałem muzycznym na nową płytę, wydała pierwszego singla, którym zachwycają się zarówno gwiazdy, jak i fani. Biorąc pod uwagę niesamowity głos gwiazdy i jej wielki talent mówi się, że utwór szybko zdobędzie pierwsze miejsca list przebojów. Teraz fani żony piłkarza z niecierpliwością czekają na jej  nową płytę. Przypomnijmy również, że piękna Marina od niedawna mieszka w Turynie, gdzie Wojciech Szczęsny będzie kontynuował karierę sportową jako bramkarz Juventusu Turyn. Zaledwie po tygodniu pomieszkiwania we Włoszech, Marina w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN wyznała:

To będzie jedno z fajniejszych miejsc, w jakich będę miała okazję mieszkać

Wczorajszego wieczoru piosenkarka postanowiła przeprowadzić na swoim Instagramie relację na żywo. Fani w komentarzach mieli okazję zadawać jej przeróżne pytania, na które wokalistka udzielała odpowiedzi. Padły także pytania o dziecko! Czy Marina i Wojciech niedługo zostaną rodzicami?

Z całym szacunkiem, ale planować mogę płytę, singiel, karierę. To oczywiste, że jeśli jakaś para decyduje się na ślub, to oznacza, że chce w przyszłości powiększyć rodzinę. Ale to… planować może za nas tylko Bóg – powiedziała w kwietniu tego roku w wywiadu dla Flesza.

Teraz natomiast Marina zapytana przez jednego z internautów, czy planuje powiększyć rodzinę, odpowiedziała bardzo zawile i wyczerpująco! Wyjaśniła, że urodziła się na Ukrainie, ale jej rodzice i dziadkowie są Polakami. Mimo to w trakcie dorastania w Polsce doświadczyła wielu przykrości, bo mimo że jest Polką, nazywano ją Ukrainką. W rozmowie z fanami odniosła się do własnego dzieciństwa mówiąc, że gdy była mała często ją dyskryminowano. Wspominając dzieciństwo powiedziała fanom:

A co jeśli moje dziecko urodzi się we Włoszech? Przecież nie będzie Włochem, bo oboje jego rodziców jest Polakami.

Czy to znaczy, że Marina poważnie planuje z Wojtkiem powiększenie rodziny? Z pewnością para zanim podejmie tak ważną decyzję, postanowi ustabilizować swoje życie. Bo przecież obecnie oboje są zabiegani,  Marina wydaje płytę, a jej mąż ma zastąpić Gianluigiego Buffona na pozycji bramkarza.

Zatem pozostaje nam cierpliwie czekać na radosna nowinę!

Marina Łuczenko i Sara Boruc udzieliły szczerego wywiadu i natychmiast zalała je fala ogromnego HEJTU!

Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach

Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach

Ile lat ma Wojciech Szczęsny? Marina świętuje urodziny męża

Wojciech Szczęsny i Marina planują dziecko

Wojciech Szczęsny bez koszulki i Marina w bikini

Wojciech Szczęsny i Marina planują dziecko

Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?Komentarzy: 1


AaaaaGość | 14 października 2017, 11:14

No i super nie ma na co czekac w obecnych czasach wszystko by pogodzili i kariere i wychowywanie dzieci! Super rozmnazajcie sie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×