Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostawili konkurencję daleko w tyle. Tak zmysłowej świątecznej sesji zdjęciowej nie miał nikt!

Marina


Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w świątecznej sesji dla Vivy!

Dla Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego miniony rok był pełen wrażeń, zmian i pracy. Ona pracowała nad płytą, on bronił bramki, jednak oboje pamiętali, że w całym tym pędzie najważniejsze jest ich małżeństwo. Są młodzi, zakochani, utalentowani i mają cały świat u stóp. Nic dziwnego,  że uchodzą za jedną z najładniejszych par w polskim show-biznesie. Sesja zdjęciowa dla Vivy! tylko to potwierdza!

Podczas sesji udzielili także wyjątkowo szczerego wywiadu na temat swojego związku i wyznali jak wyglądało ich pierwsze spotkanie:

Wojtek: Ja od razu wiedziałem. Kiedy cię zobaczyłem, nie mogłem oddychać, zatkało mnie po prostu. Byłaś nawet ładniejsza niż na zdjęciach.
Marina: Wojtek czuł mój dystans i po kilku randkach powiedział: „Ty jeszcze o tym nie wiesz, ale my będziemy razem”. Cały czas mnie zaskakiwał. Śmieszyło mnie, że jest taki pewny swego, a kompletnie mnie nie znał.
Wojtek: Ale mówiłaś, że podobała ci się moja pewność siebie na początku. Nie wiedziałaś, że ja przed każdą randką miałem drżączkę, bo tak mi na tobie zależało.

Tak było w zeszłym roku. A jak jest teraz? Wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia z Wigilii. Młodzi, zakochani, świat leży u ich stóp. 😉

„Gala” wystrzeliła świąteczną torepdę! Wojciech Szczęsny sugestywnie trzyma Marinę za brzuszek w anielskiej sesji! Czy chcą nam coś przekazać?

Marina Łuczenko robi wszystko aby ukryć swoją ciążę?! Jej ostatnie zdjęcie rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości!

Tak polskie gwiazdy spędzają święta! Anna i Robert Lewandowscy, Weronika Rosati, Marina, Małgorzata Rozenek… [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 26 grudnia 2017, 15:24

Wojtek a co niema ladnych Polek


Dodaj komentarz
×