Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Marina Łuczenko i Sara Boruc udzieliły szczerego wywiadu i natychmiast zalała je fala ogromnego HEJTU!Wywiad i okładka Sary Boruc i Mariny Łuczenko

Przypomnijmy, ze dwie przyjaciółki Sara Boruc i Marina Łuczenko wystąpiły ostatnio razem na okładce magazynu. Piękne żony polskich bramkarzy od dawna wywołują sporo emocji bowiem nie kryją się z luksusowym życiem, a to nie wszystkim się podoba. One same hejtem się nie przejmują twierdząc, że najważniejsze są dla nich przyjaźń, miłość i praca na własny sukces.

Żona Kamila Grosickiego wyjawiła szokujący fakt z życia piłkarza! Powinna o tym mówić publicznie?

Marina i Sara Boruc wystąpiły we wspólnej sesji zdjęciowej do najnowszego numeru Cosmopolitan, ale również słynne panie opowiedziały o swoim bujnym życiu prywatnym, spektakularnej karierze i wyjątkowej przyjaźni. Obie podkreślały, jak ważna jest solidarność kobiet, które powinny się wspierać nawzajem i pomagać w różnych sytuacjach. Ich wywiad i okładka wywołały jednak lawinę sromotnej krytyki ze strony fanów i internautów.  Pod postem Sary Boruc z okładką pisma jedna z obserwatorek napisała:

Boże, żony piłkarzy są na okładkach – nie aktorzy, politycy, artyści przez duże A, tylko żony (w większości bez wykształcenia) piłkarzy – to już jest bardzo niski parter!

Podirytowana krytyką Sara Boruc od razu zareagowała i odpowiedziała na komentarz:

Inteligentka się odezwała!! Haha rozumiem, że po paru fakultetach. Niski parter – masło maślane… pozdroooo

Marina i Sara Boruc zdradziły że świetnie się dogadują, ponieważ obie są żonami piłkarzy, dlatego ich życie wygląda bardzo podobnie.

Dotarłyśmy do siebie szybko, bo rozumiałyśmy swoje sytuacje. Mam na myśli życie na walizkach i – w dużej mierze – podpasowywanie swojego życia pod zawodowe decyzje męża. Połączyło nas też mnóstwo detali, które może zrozumieć tylko kobieta albo żona piłkarza – zaznaczyła Marina.

Zarówno Sara Boruc, jak i Marina chcą pokazać światu, że nie są tylko żonami znanych mężów. Ukochana Artura Boruca założyła firmą biżuteryjną, Marina natomiast po dłuższej przerwie, wraca do muzyki nagrywa płytę.

 Małżeństwo absolutnie nie odebrało mi ambicji, jednak pozmieniało kolejność życiowych priorytetów – zaznacza Marina.

Czuję, że korzystam z życia, dając sobie satysfakcję z tego, że jestem w czymś dobra, że wykorzystuję do maksimum swoje możliwości i rozwijam swoje talenty. Cieszę się, że jestem dobrą matką i żoną, znalazłam swoja drogę w życiu, mam czas, żeby spełniać marzenia, zaspokoić ambicje i przy okazji prowadzić dochodowy biznes – zaznacza Sara Boruc.

Której z nich kibicujecie – Marinie czy Sarze?

Najseksowniejsze polskie WAGs zaliczyły wspólną gorącą okładkę! Wyglądają światowo!

Sara Boruc i Marina Łuczenko razem na okładce Cosmopolitan

Sara Boruc i Marina Łuczenko razem na okładce Cosmopolitan

Artur i Sara Borucowie żyją jak w raju

Sara Boruc

Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

 

Podoba ci się styl ubierania Sary Boruc?Komentarzy: 7


fan | 15 października 2017, 13:46

i o czym jest ten wywiad , o niczym , fascynuje ……


Gość | 13 października 2017, 16:52

Co ludziska mają do Sary. Zwykła Kowalska z dwójką dzieci, handlująca bizyterią dla ludzi byłaby zarobiona, ale,że to milionerka po mężu to niby nie robi nic. Moja sąsiadka ma swoje dzieci,więc w ogóle nie pracuje i nikt się temu nie dziwi, nikt nie wyzywa od utrzymanek i nierobów. Podwójna moralność ludzi ma się świetnie.


Gość | 13 października 2017, 16:47

Boruc jest tepa poziom inteligencji frytki


AgaGość | 13 października 2017, 16:31

A może te panie powinny pomyśleć że cześć tych ludzi pisząc krytyczne komentarze ma rację ! Jedynym ich osiągnięciem, choć nie wątpliwe najważniejszym, jest małżeństwo. Są ładne i puste i nic poza tym.


Gość | 13 października 2017, 12:05

A kim jest Sara gdyby nie Boruc to nikt by jej nie znal tak samo z Marina nagrywa plyte za pieniadze meza a nikt o niej nie slyszal ze sto lat teraz sie pokazala po slubie bo jest glosno o Szczesnym straszne gwiazdy obie i jeszcze rodzine rozbila Borucowi wstyd i hanba


Gość | 13 października 2017, 09:33

Dobrały się dwa inteligenty. Swój do swego ciągnie.


Anonim | 13 października 2017, 00:56

w*o*n na ukraine !!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×