Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

To może być prawdziwa petarda roku! Marina ma chrapkę na duet z największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej!

Marina Łuczenko twarzą marki kosmetycznej


Marina Łuczenko liczy na współpracę z Dawidem Podsiadło

W listopadzie 2017 roku na rynek trafiła długo wyczekiwana płyta Mariny Łuczenko. Fani artystki musieli czekać aż 6 lat, by móc usłyszeć nowe utwory. Jeszcze długo przed wydaniem krążka żona Wojciecha Szczęsnego rozpoczęła promocję i zasiadała na kanapach najpopularniejszych śniadaniówek w naszym kraju. Niestety recenzję słuchaczy, jak i fanów piosenkarki nie były zbyt pochlebne.

Tym razem wokalistka wpadła na zupełnie nowy pomysł, by wzbudzić większe zainteresowanie swoją twórczością. Jak czytamy na łamach Faktu, Marina chciałaby nagrać duet z Dawidem Podsiadło, którego sukces jest jednym z największych na naszym rodzimym rynku.

To jej największe marzenie. Jak dotąd stroniła od duetów, ale wie, że taka współpraca narobiłaby szumu – zdradził znajoma artystki.

Niestety tabloid od razu rozwiał wszelkie nadzieje na współpracę z Dawidem. Jednym z argumentów miała być wybredność młodego artysty.

Dawid jest bardzo wybredny, jeśli chodzi o duety. Szanse, że się zgodzi, są raczej nikłe – czytamy.

A Wy, co myślicie o duecie Łucznko i Podsiadło? Byłby hit?

„Gala” wystrzeliła świąteczną torepdę! Wojciech Szczęsny sugestywnie trzyma Marinę za brzuszek w anielskiej sesji! Czy chcą nam coś przekazać?

Szok! Marina jest w ciąży! Wiemy, który to już miesiąc!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostawili konkurencję daleko w tyle. Tak zmysłowej świątecznej sesji zdjęciowej nie miał nikt!

Czy podoba Ci się Marina Łuczenko?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×