Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Mariah Carey tłumaczy się z najgorszego koncertu w karierze. Fani na całym świecie: „Koszmarnie było to na patrzeć…” [WIDEO]

Mariah Carey - Sylwester 2016/2017 Świat Mariah


Wpadka Mariah Carey na koncercie sylwestrowym 2016

Rok 2017 nie zaczął się najlepiej dla królowej muzyki pop/R&B – wielkiej artystki Mariah Carey. Jej koncert na Times Square to jeden z najbardziej komentowanych występów koncertów sylwestrowych, które mieliśmy okazję oglądać w tym roku.

Przypomnijmy, że podczas występu Mariah doświadczyła wielu niefortunnych problemów technicznych – nie udało jej się zsynchronizować głosu live do półplaybacku, który leciał w tle, jej choreografia dość znacznie różniła się od choreografii tancerzy, a na dodatek wokalistka sama przyznała się, że do jednej piosenki nie miała próby, więc dlatego wyszło nie do końca jak planowała…

Po lawinie komentarzy mediów, Carey postanowiła sama skomentować sprawę. Na swoim Twitterze pojawił się oficjalny wpis dotyczący koncertu, w którym piosenkarka wyjaśniła zaistniałą sytuację.

Zdarza się. Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku Wam wszystkim! Wypijmy za jeszcze więcej nagłówków w prasie w 2017! – napisała Carey

Nawet największym gwiazdom zdarza się czasami być nieprzygotowanym do występów. Jej ponad 25-letnia kariera jest jednak największym dowodem na to, że to wciąż jedna z największych wokalistek na świecie i ciężko obecnie na rynku o kogoś z takim talentem.

Tymczasem, już w najbliższą niedzielę kolejny, już 4, odcinek hitowego reality show „Świat Mariah”! Co wydarzy się tym razem? Obserwujcie Jastrząb Post – niedługo zdradzimy sekrety nowego odcinka!

Zobacz: Mariah Carey pokazała swój luksusowy apartament! Najlepsze jest jednak to, jak tańczy z synem do „All I Want For Christmas”!

Mariah Carey świętuje Boże Narodzenie 2016

Mariah Carey koncert noworoczny 2017

Mariah Carey czy Jennifer Lopez – która ma lepszy styl?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×