Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Maria Sadowska bardzo ostro o zwycięzcach „The Voice of Poland”! Do wielu z nich ma wielki żal! Najbardziej zawiódł ją…

Maria Sadowska zwycięzcy The Voice of Polnad


Maria Sadowska o zwycięzcach The Voice of Polnad

Maria Sadowska swoją popularność z pewnością wzmocniła dzięki show TVP The Voice of Poland, w którym aż trzy razy zwyciężyła ze swoimi podopiecznymi. Ostatnio, na miesiąc przed premierą nowej edycji programu, Sadowska zaskakująco szczerze wyznała, co sądzi o karierach młodych uczestników show.

Jest zapowiedź nowego sezonu „The Voice of Poland”. Wiadomo już kto jest największą gwiazdą show [WIDEO]

Nie wszyscy zwycięzcy The Voice of Poland pokierowali swoją karierą zgodnie z oczekiwaniami Sadowskiej:

Mam żal do niektórych osób. Przykładowo do Juana Carlosa Cano. Kompletnie gdzieś zniknął, nawet nie wiem czy jest jeszcze w Polsce czy już wyjechał. Ten program pokazuje, że zwycięzcy nie mają łatwo. Największe kariery robią osoby, które wcale nie zwyciężyły – mówi Sadowska w wywiadzie dla portalu Przeambitni.

Jurorka miała również swojego pupila, któremu szczególnie emocjonalnie kibicowała!

Bardzo się cieszę jednak, że Mateusz Ziółko wydał płytę i sobie świetnie radzi na rynku. Niemniej przez trzy czy cztery lata byłam wściekła, że tej płyty tyle nie wydaje i tyle muszę czekać! – dodaje Sadowska.

Przypomnijmy, że już we wrześniu na antenie TVP2 będzie można oglądać ósmy sezon programu The Voice of Poland. Obok Marii Sadowskiej w fotelach trenerów zasiądą Tomson i Baron, Andrzej Piaseczny oraz Michał Szpak.

Będziecie oglądać?

Zainteresowanym losami Juana Carlosa Cano przypominamy, że Meksykanin cały czas mieszka w Polsce, a niedawno na świat przyszedł jego syn.

Polska gwiazda chwali się synem! Dopiero co przyszedł na świat

Marysia Sadowska - konferencja The Voice of Poland 8

Marysia Sadowska – konferencja The Voice of Poland 8

Trenerzy - konferencja The Voice of Poland 8

Trenerzy – konferencja The Voice of Poland 8

Syn Juana Carlosa Cano

Juan Carlos Cano

Juan Carlos Cano i Maria Sadowska w The Voice of Poland 4

Juan Carlos Cano i Maria Sadowska w The Voice of Poland 4

Najlepszym zwycięzcą The Voice of Polnad jest…Komentarzy: 5


Gość zaskoczona Stasia | 2 września 2017, 23:06

Marysia nie daje dobrego przykładu dla m,lodach . Jest uszczypliwa i nie miła , widać to w odbyciu chociażby w stosunku do Szpaka. Pora zmienić tą panią na kogoś o pozytywnym nastawieniu !


Gość | 18 sierpnia 2017, 15:48

Szkoda że Marysia nie zadała sobie absolutnie trudu żeby czegokolwiek się dowiedzieć o losach swoich zwycięzców , bo np. wspomniany przez nią Juan śpiewa w polskich zespołach i próbuje wydać płytę z zespołem Enclose, a na yt można obejrzeć teledyski jakie wyszły do plyty nagranej z zespołem last of the real! Czy Marysia się spodziewała usłyszeć go na sylwestrze z „utworem ” gredzinskopodobnym?


Tomek | 17 sierpnia 2017, 06:35

Ameryki Maryska nie odkryla ze wieksze kariery robia nie zwyciezcy.A swoja droga Maryska tez kariery muzycznej nie zrobila


do Iwonki | 16 sierpnia 2017, 01:50

Iwonka, s.p.i.e.r. d.a.l.a.j. stąd z tą reklamą debilnej diety ‚iqacai’ , o której pieprzysz codziennie umieszczając swoje wpisy na każdej stronie. OUT !


Iwonka | 15 sierpnia 2017, 22:59

Marysia Marysia.. Jedyne co mi się w Tobie poodba to figura. Czasem jak się doezwiesz to aż przesadą bije. I wtedy nawet ta figura Cię nie ratuje. W sumie to teraz każdy może mieć taką figurę, dieta, iqacai i rach ciach figura jest. Wystarczy chcieć. ;p


Dodaj komentarz
×