Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Marcin Prokop zniknął z „Dzień Dobry TVN”! Co się stało? Dorota Wellman nie przebierała w słowach: „Zdradził mnie, dziad jeden”

Marcin Prokop zniknął z DDTVN


Dlaczego nie ma Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN?

Fani Dzień Dobry TVN i Marcina Prokopa na chwilę zamarli gdy okazało się, że w programie zamiast uwielbianego dziennikarza pojawił się – niemniej uwielbiany – Filip Chajzer. Naczelna dobra dusza polskiego show-biznesu zajęła miejsce Prokopa u boku Doroty Wellman, co dla wielu było sporym zaskoczeniem! Co się stało?

Nie da się ukryć, że Wellman i Prokop to duet doskonały. Od lat zabawiają widzów na ekranie, rzesza ich fanów rośnie z dnia na dzień i trudno o lepiej dobraną telewizyjną parę. Mają ze sobą tak doskonały kontakt, że bywa to kłopotliwe! W wywiadzie z Vivą! Marcin przyznał:

Zwróciliśmy uwagę, że w pewnym momencie do prowadzenia eventów zapraszano nas razem, wywiady prasowe też chciano od „nas”, nawet recepcjonistki w hotelach automatycznie meldowały nas w jednym pokoju.  Podjęliśmy świadomą decyzję, że trzeba to odrobinę zluzować, zwłaszcza że każde z nas, poza ‚Dzień Dobry TVN’, zawodowo ciągnęło trochę w inną stronę. No i nie chcieliśmy stać się takim dyżurnym dwugłowym smokiem polskich mediów. Chyba się udało

Nasz naczelny „dwugłowy smok” nagle przestał być dwugłowym i fani lekko spanikowali, ale bez stresu! To tylko podróż służbowa, z której – nomen omen – Dorota nie była zbyt zadowolona. Między dziennikarzami wywiązał się zabawny dialog na wizji:

  • Jutro u boku mej Dorotki świat państwa telewizorów podbijać będzie Filip Chajzer. Ja się odmeldowuję na trzy dni w podróż służbową, ale zostawiam stery w dobrych rękach – powiedział Marcin 20 marca podczas programu

  • Zdradził mnie, dziad jeden! – wtrąciła Dorota

  • Będzie zemsta, mówiąc krótko – dodał Prokop

  • Użyję takiego określenia: spadaj dziadu – odparła Dorota

  • Powiedziałby klasyk – skwitował na koniec jej telewizyjny partner

Ciekawe gdzie się wybrał…

Marcin Prokop nieoczekiwanie chce odejść z telewizji?! Pierwszy raz tak szczerze wyjawił swój sekret!

Marcin Prokop miał dość! Dopiero teraz opowiedział o minusach przyjaźni z Dorotą Wellman

Marcin Prokop rozsadził internet swoim żartem i historycznym zdjęciem! Redakcyjna koleżanka nie była dla niego łaskawa!

Rozbawiają Cię żarty Marcina Prokopa?Komentarzy: 3


Gość | 21 marca 2018, 16:50

A ja Państwa U W I E L B I A M 😉


Gość maJKa | 21 marca 2018, 09:45

Ogólnie szok !!! Lubie Chajzera ale jednak w programach rozrywkowych. W każdym razie przyjął wysoką poprzeczkę????????


Gość | 21 marca 2018, 08:36

Beznadziejna wymiana zdań,nic w tym śmiesznego,a Wellmanowa na tak prostackie odzywki na wizji że wstyd ja ich przestałam oglądać poziom bardzo niski Wellman słownictwo zachowanie odzywki jak dla prostaków żenująca wstyd.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×