Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Mokra Marcelina Zawadzka wystrzelona przez TVP na poligon! Nawet w moro wygląda seksownie!

marcelina


Marcelina Zawadzka na poligonie

Marcelina Zawadzka dołączyła do ekipy „The Voice of Poland 8”. Na gwiazdce spoczywa odpowiedzialne zadanie. Była Miss Polonia dostarcza uczestnikom koperty, które są dla nich przepustką do dalszej zabawy w show TVP2. Marcelina odwiedza najodleglejsze zakątki Polski. Tym razem zawędruje w naprawdę ciekawe miejsce.
Pierwszym etapem programu „The Voice of Poland” są castingi. Osoby, które najlepiej sobie poradzą, awansują do „przesłuchań w ciemno”. Tym samym rozpoczynają swoją przygodę w programie. Zaproszeniem do udziału w tym etapie jest koperta, która trafia do uczestników w najmniej spodziewanym momencie. Marcelina Zawadzka, która w ósmej edycji dołączyła do grona prowadzących, przemierzając całą Polskę odwiedza uczestników podczas ich codziennych czynności.

Moja rola w programie jest wspaniała. To ja dostarczam uczestnikom informację, że zaśpiewają przed trenerami. Czuję wtedy, że faktycznie spełniamy ich marzenia. Odwiedziłam na przykład uczestniczkę, która jest fanką „The Voice od Poland” od samego początku, zna wszystkich uczestników od pierwszej edycji. Ba, pamięta nawet, w co byli ubrani i co śpiewali. Dla mnie to są też zupełnie nowe doświadczenia, ponieważ wielu uczestników ma bardzo ciekawe zawody! A ja mam okazję spotkać ich w naturalnych dla nich sytuacjach. W najbliższym odcinku zobaczycie moje spotkanie na… poligonie! – mówi Marcelina Zawadzka.

Marcelina, dostarczając uczestnikom koperty, sama przeżywa przygody. Jednak moment, kiedy wręcza uczestnikowi upragnioną przesyłkę i widzi jego reakcję, jest dla niej największym wyzwaniem.

Jesteście ciekawi, jak Marcelina Zawadzka poradzi sobie na poligonie? Nam wystarczy, że już ją widzimy w tym ubranku 🙂

Sensacja! Marcelina Zawadzka już nie jest seksowną blondynką! Zmieniła się nie do poznania!

 

Marcelina Zawadzka na poligonie

Marcelina Zawadzka na poligonie

Marcelina Zawadzka na poligonie

Marcelina Zawadzka na poligonie

 Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Czy Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski pasują do siebie?Komentarzy: 2


Gość | 1 października 2017, 11:09

Marcelina świetnie wygląda,jest piękna.Miło popatrzeć jak nic nie mówi, bo wtedy czar pryska.


haha | 30 września 2017, 23:20

Na prawdziwym poligonie by nie dałą rady. ;p No ale przecież ma super ciało, nie potrzebuje iqacai jest wręcz idealna to jej wolno wszytskotak. ;p


Dodaj komentarz
×