Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Sensacja! Marcelina Zawadzka już nie jest seksowną blondynką! Zmieniła się nie do poznania!Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Zjawiskowo piękna Marcelina Zawadzka swoją błyskotliwą karierę zaczynała od konkursów piękności, w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Długie zgrabne nogi, apetyczne kształty, piękny biust, słowiańska uroda i przepiękne blond włosy, pozwoliły jej nawet na drobny międzynarodowy sukces. Reprezentując Polskę w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.

 

Modelka doskonale wykorzystała swoje pięć minut sławy po konkursie i rozpoczęła karierę w show-biznesie i telewizji. Marcelinę kojarzymy głównie ze stacją TVP2, gdzie prowadzi poranny format „Pytanie na śniadanie”. W tej samej stacji była też gospodynią takich programów jak „Bake Off – Ale ciacho!” i „Lajk”. Ostatnio możemy zobaczyć ją również w talent show „Voice of Poland”. Wcześniej była też związana z telewizjami TVN Turbo i Fox Life. Marcelina jest jedną z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych gwiazd Telewizji. Z impetem weszła do show biznesu i czuje się w nim jak ryba w wodzie, szczególnie teraz gdy ma u swojego boku ma jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów młodego pokolenia – Mikołaja Roznerskiego. Marcelina znakomicie radzi sobie również w mediach społecznościowych, jej konta śledzą setki tysięcy fanów.

Wow! Marcelina Zawadzka dodała bardzo gorące zdjęcie z wakacji! Fani oszaleli! „Bogini! Nimfa! Jakie cycusie!”

 

 

Marcelina jak Matylda

Ostatnio na profilu Zawadzkiej pojawiło się szokujące zdjęcie, na którym modelka wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Zniknęły długie, seksowne blond włosy, a pojawiła się krótka, czarna drapieżna fryzura, która kojarzy się z graną przez Natalie Portman w słynnym „Leonie zawodowcu” Matyldą. Czy to przemiana na stałe, czy może tylko charakteryzacja? Czekamy na kolejne zdjęcia Marceliny.

Jak wam się podoba odmieniona Marcelina?

Marcelina Zawadzka udzieliła obszernego wywiadu na temat związku z Mikołajem Roznerskim! Pierwszy raz zdradziła tak wiele

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Szokująca metamorfoza Marceliny Zawadzkiej

Czy Marcelina Zawadzka jest seksowna?Komentarzy: 5


Gość | 10 września 2017, 18:33

Dobijają mnie te metamorfozy gwiaz z perukami.


Gość | 10 września 2017, 15:59

Jest zje.ba.na tak hak ten roznerski wcale nie jest tak przystojny i zaj.ebisty


Gość | 10 września 2017, 15:58

Debilka


Gość | 10 września 2017, 14:19

To najpiękniejsza polska celebrytka (celowo używam tego słowa, by nie zawężać do kręgu dziennikarek, czy prowadzących). Jako jedna z niewielu pań jest naturalna, inna, pełna wdzięku i naturalnej wspaniałej urody. Większość znanych kobiet show-biznesu wygląda tak samo, tak samo się ubiera, mówi z tą samą manierą. Marcelina jest absolutnym ewenementem – nie tylko przepiękna kobieta, ale i bezpretensjonalna, urocza, budząca uśmiech! Oby więcej takich kobiet.


Gość | 10 września 2017, 09:01

pewno nie dała Kurskiemu?Była bardzo dobrą prowadzącą,otwartą,naturalną………. wstyd!


Dodaj komentarz
×