Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Marcelina Zawadzka udzieliła obszernego wywiadu na temat związku z Mikołajem Roznerskim! Pierwszy raz zdradziła tak wiele

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski


Marcelina Zawadzka o związku z Mikołajem Roznerskim

Informacja o związku Marceliny Zawadzkiej z Mikołajem Roznerskim obiegła media w czerwcu. Po naszej publikacji wielu było zaskoczonych relacją tej dwójki, przynajmniej do dnia, w którym potwierdzili swoją miłość romantycznymi zdjęciami z wakacji na Maurach. Minęło trochę czasu, emocje opadły i Marcelina po raz pierwszy tak szczerze wypowiedziała się w mediach a propos swojego nowego ukochanego i ich relacji.

Marcelina Zawadzka postawiła Mikołajowi Roznerskiemu dwa warunki! Jej partner musi zakceptować…

W rozmowie z Twoim Imperium Marcelina odpowiedziała na bardzo intymne pytania. Zaczęła od tego, czy zainteresowanie mediów jej związkiem nie jest dla niej męczące:

Jest to efekt mojej pracy w telewizji, już zdążyłam się do tego przyzwyczaić. Ale z tego właśnie powodu ja i Mikołaj długo nie potwierdzaliśmy, że jesteśmy parą. Chcieliśmy te pierwsze miesiące mieć tylko dla siebie. I udało się!

Zawadzka opowiedziała również, jak Roznerski zdobył jej serce:

Na początku ujął mnie swoim sposobem bycia i opiekuńczością. I zaskoczył swymi zainteresowaniami. Okazało się, że zawsze chciał spróbować driftingu, czyli jazdy samochodem w poślizgu kontrolowanym, a ja mam już trochę doświadczenia w tym sporcie. Świetnie uzupełniamy się w życiu codziennym. Na przykład Mikołaj bardzo lubi gotować i piec, rewelacyjnie mu to wychodzi. Ja odwdzięczam się zmywaniem. 

Czyli ewidentnie para jest zakochana. Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia.

Co Mikołaj Roznerski mówił o Marcelinie Zawadzkiej dwa lata temu?

Czy Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×