Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Marcelina Zawadzka postawiła Mikołajowi Roznerskiemu dwa warunki! Jej partner musi zakceptować…

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą


Związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego

Od jakiegoś czasu w mediach huczało od plotek o ich romansie. Para długo tego nie komentowała, aż w końcu postanowili wszystko wyjaśnić! Zrobili to oczywiście za pomocą portalu społecznościowego. Mikołaj wrzucił piękne zdjęcie z Marceliną i już wszystko wiadomo – Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka oficjalnie potwierdzili, że są razem. Natychmiast po tym zostali ogłoszeni jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

Podobno piękna Marcelina długo odsyłała z kwitkiem swojego adoratora, który zakochał się w niej podczas częstych wizyt w programie Pytanie na śniadanie. W końcu jednak prezenterka uległa urokowi przystojnego Mikołaja.

Mikołaj Roznerski stanął w obronie Marceliny Zawdzkiej! Ostre słowa

Marcelina Zawadzka jest ogromną miłośniczką zwierząt i wymaga, aby jej partner również kochał zwierzęta:

Partner musi akceptować mojego psa i nie dziwić się, że może go obślinić czy pogryźć jego skarpetkę – zaznaczyła w rozmowie z tabloidem Super Express.

Jednak to nie koniec wymagań. Modelka mieszka razem z siostrą i to też nie może być problemem dla Roznerskiego:

Czasem się śmieję, że będzie musiał się przyzwyczaić nie tylko do mnie, ale też do mojej siostry, kota i oczywiście psa – dodaje na koniec wywiadu Marcelina.

Jesteśmy przekonani, że Mikołaj Roznerski jest w stanie sprostać wymaganiom Marceliny.

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą! Potwierdzili nasze doniesienia romantyczną sesją!

Marcelina Zawadzka - Telekamery 2017

Marcelina Zawadzka

Mikołaj Roznerski - premiera Porady na zdrady

Mikołaj Roznerski

Czy Marcelina Zawadzka jest seksowna?Komentarzy: 3


Gość | 14 czerwca 2017, 10:12

Gościu, zapewne niedzielny… Znasz Marcelinę? Zapewne NIE, ale ponieważ jesteś zwykłym chamem i prostakiem, to musisz napisać obrzydliwy komentarz. Marcelina była moją studentką. To najsympatyczniejsza i najskromniejsza dziewczyna, jaką znam, chociaż już wtedy była finalistką Miss World i mogła mieć powód, żeby zadzierać nosa. Na zajęciach zawsze ubrana skromnie i bez makijażu, ale zjawiskowo piękna. A powyższe warunki są raczej wytworem dziennikarzyny, który gdzieś coś usłyszał i podjechał w „artykuł”.


Gość | 14 czerwca 2017, 05:16

Pusta dziewucha???? Sam jesteś pusty, człowieku. Poziom inteligencji oceniam na ‚ mniej niż zero’ skoro nie widzisz w hej wypowiedzi żartu. A poza tym, każda szanująca kobieta powinna mieć wymagania względem partnera. To samo tyczy się mężczyzn. Marcelina to Miła, sympatyczna, blyskotliwa i w dodatku bardzo ladna kobieta. Nic tylko zazdrościć Mikołajowi.


Gość | 14 czerwca 2017, 03:41

Pusta dziewucha…co to znaczy partner musi….jak zaczyna stawiać warunki , to może liczyć na szybki koniec związku…


Dodaj komentarz
×