Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Koniec wielkiej miłości! Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się!

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się


Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się

Była wielka miłość, były wspólne plany i czułe spojrzenia. Wygląda jednak na to, że związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego dobiegł już końca. Para, która została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych w polskim show-biznesie po czterech miesiącach zdecydowała, że nie ma czasu na miłość. Jak do tego doszło?

Marcelina Zawadzka skarży się na problemy ze zdrowiem! Smutne słowa pięknej miss [WIDEO]

Szukam kogoś, kto zrozumie mój tryb życia. Zaakceptuje, że nie może liczyć na to, że codziennie zrobię mu śniadanie – mówiła Marcelina w jednym z czerwcowych wywiadów.

Jak donosi Flesz, wygląda na to, że Roznerski nie był jednak wyśnionym księciem z bajki pięknej modelki. Oboje robią karierę, rozwijają się i spełniają swoje marzenia, ale w tym biegu stracili czas na miłość.  A przynajmniej tak twierdzą znajomi byłej pary, bo zarówno Marcelina jak i Mikołaj, jak nie komentowali swojego związku, tak nie chcą skomentować rozstania.

Pozostaje nam tylko wierzyć, że następnym razem oboje będą szczęśliwi.

TYLKO U NAS! Była partnerka Mikołaja Roznerskiego dosadnie o relacjach z Marceliną Zawadzką. Tak nie wygląda przyjaźń…

Mikołaj Roznerski - TVP, ramówka jesień 2017

Mikołaj Roznerski – TVP, ramówka jesień 2017

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Czy Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski pasują do siebie?Komentarzy: 10


Gość | 24 października 2017, 21:44

milosc jest najwazniejsza na swiecie. rozczarowaly mnoe te dwa pustakk ze kariera i hajs, wlasne ego jest wazniejsze niz milosc


Gość | 23 października 2017, 22:05

Marcelina jest zakochana w samej sobie przecież to widać


RafalkaGość | 22 października 2017, 09:08

30stka tuż tuż bedzie stara panną ze zwierzakami 😢


HubaGość | 22 października 2017, 09:06

Marcelina musi mieć jakąś wadę, o której nie wiedzą jej fani… mieć jeden stały związek za sobą i przez 7 lat tylko 3 miesiące z roznerskim? Ewidentnie widać, że prawdziwego zainteresowania nie ma 😉


Marcelina to WODNIK | 16 października 2017, 20:16

Wodnik jest typem samotnika. Nudzą go wszelkie zasady, zwyczaje i etykieta. Nie lubi poddawać się żadnym konwenansom. W tym względzie jest ignorantem. Bardzo dobrze czuje się bez towarzystwa i wtedy najlepiej mu się pracuje. Życzliwe otoczenie jest mu jednak potrzebne do oceny jego pracy i do dalszych inspiracji. Wtedy jest w swoim żywiole. Pozbawiony wsparcia moralnego i czynnika emocjonalnego Wodnik zatraca swoje walory i działa w sposób nie przemyślany. Staje się zazdrosny i zawistny. Sprzymierzy się całkowicie z tym, kto będzie popierał jego dążenia i zamysły twórcze. Osoby spod tego znaku są na ogół miłe, towarzyskie i życzliwe. Nie znaczy to jednak, że mają wielu przyjaciół. Potrafią często zrażać otoczenie i wcale się tym zbytnio nie przejmują, bo przecież mogą obyć się bez towarzystwa. Trudno pracuje się im w zespole, gdyż mają odmienny styl pracy. Nie działają też systematycznie, ale gdy się zmobilizują, nadrobią zaległości z nawiązką. Wśród Wodników zdarzają się osoby o ograniczonej wyobraźni i nieudolności życiowej. Nie mogą poradzić sobie z problemami dnia codziennego, są mało praktyczne i całkowicie zagubione. Trudno jest im zdecydować się na działanie, wykazują brak energii, koncentracji i logiki, mają słabą pamięć, a co najgorsze, nie potrafią wyciągnąć wniosków na przyszłość z przeżytych niekorzystnych sytuacji. Jeśli chodzi o seks, to Wodnik w tej dziedzinie laurów nie zbiera. Miewa skrajne zachowania, a satysfakcję znajduje bardziej w sferze duchowej niż doznań fizycznych. Uczucia i namiętności zamyka we własnym wnętrzu. Stara się nie dać po sobie poznać, co przeżywa i co myśli.


ktoś znajomy | 16 października 2017, 20:03

Ona była bardzo NIEDOSTĘPNA…Nie nacieszył się nią w łożku, bo jeszcze nie była gotowa, lubiła mieć nad wszystkim kontrolę, bo jeszcze nie wiedziała czy jest zkochana w nim…


Marcin zostaw to zasobą ! | 16 października 2017, 19:59

PUSTA SAMOLUBNA ”PANIĘKA”. Pamiętam jak sama podkreslała,że ona zawsze wystawia faceta na próbę , testuje go aby mogła zdecydować czy on nadaje się na jej chłopaka…TO ZIMNA I WYRACHOWANA DZIEWUCHA, BO TO JEJ TESTOWANIE NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MIŁOŚCIĄ MIŁOŚĆ TO NIE TESTY ANI KALKULACJE…To wina również po stronie facetów ,którzy wbijają ją w samo-zachwyt, że ona taka piękna i rozbrajająca, podkładają się i upokarzają, a w niej nie ma za grosz uczuć odwzajemnionych i traktuje każdego z góry ….


Olga Gość | 16 października 2017, 17:44

I dobrze po co ten chory rozglos ona do niego nie pasowala juz na starcie.


Gość | 16 października 2017, 17:43

Bogu dzięki czekali na to wszyscy.


Gośća | 16 października 2017, 12:27

celebryty tak sa porabane chore schizofrenia jak nikt na swiecie


Dodaj komentarz
×