Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka planują ślub? Czy czeka nas kolejna petarda medialna?

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski kryzys


Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka wezmą ślub?

Odkąd Mikołaj Roznerski zaczął się spotykać z Marceliną Zawadzką, stale powtarza, że znalazł miłość swojego życia. Ona piękna i zmysłowa, on męski i przystojny. Oboje robią zawrotną karierę i są bardzo popularni.  Pochodzą z tradycyjnych domów i wyznają podobne wartości. Mikołaj jest zachwycony Marceliną i spędza z nią każdą wolną chwilę. Choć para spotyka się ze sobą zaledwie od czterech miesięcy, Roznerski coraz częściej myśli o ślubie z Zawadzką.

Jest częśliwy. Mówi, że wreszcie trafił na odpowiednią kobietę i tylko ślubu brakuje. Zamierza poprosić Marcelinę o rękę – zdradziła w rozmowie z Dobrym Tygodniem znajoma aktora.

Niestety, na razie Mikołaj nie podjął żadnych kroków, ponieważ obawia się, że Marcelina może mu odmówić. Choć prezenterka słynie z tego, że łatwo otwiera się na nowe znajomości, nigdy nie ukrywała, że potrzebuje sporo czasu, by się zakochać. Z Roznerskim zna się od dłuższego czasu, jednak dopiero kiedy aktor był przez dłuższy czas sam, zwróciła na niego uwagę. Przypomnijmy, że gwiazdor „M jak miłość” przez jakiś czas spotykał się z Martą Juras, z którą ma 6-letniego syna Antka. Niestety, ich związek szybko się rozpadł. Aktor przez jakiś czas był również w związku z Olgą Bołądź, jednak i ta relacja nie przerodziła się w nic poważniejszego. Czy tym razem będzie miał więcej szczęścia w miłości?

Do trzech razy sztuka!

Mikołaj Roznerski tak bardzo dogadzał Marcelinie Zawadzkiej, że musiała mu odmówić!

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Mikołaj Roznerski w Międzyzdrojach

Mikołaj Roznerski

Czy Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski pasują do siebie?Komentarzy: 2


Co gość to gość | 11 października 2017, 17:10

Co jak co, ale wizualnie bardzo do siebie pasują. Jestem bardzo ciekawa jakie byłby z tego dzieci.


Gośća | 3 października 2017, 09:21

jak nie teraz to, kiedy ? lata leca szybko i z leca nie wiadomo kiedy , zegar bilogiczny bije


Dodaj komentarz
×