Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Jak wygląda teraz jedna z największych gwiazd „Big Brothera”? Bardzo się zmieniła?

manueal


Manuela Michalak z Big Brothera dzisiaj

W 2001 roku wystartowała pierwsza polska edycja programu Big Brother – Wieli Brat. Od samego początku reality-show wzbudziło dużą sensację i mnóstwo kontrowersji. Warto zaznaczyć, że był to drugi – zaraz po Agencie – międzynarodowy format, który został przeniesiony do Polski na zagranicznej licencji. Finał pierwszej edycji obejrzało ponad 9 milionów Polaków, co do dzisiaj stanowi rekord oglądalności TVN.

Z pewnością Big Brother nie podbiłby serc polskiej widowni, gdyby nie uczestnicy show. Jedną z najbardziej charakterystycznych osób w Domu Wielkiego Brata była Manuela Michalak, która w ostatecznej rywalizacji zajęła 2 miejsce. Przegrała tylko z Januszem Dzięciołem, który wygrał 500 000 zł.

Manuela zarażała wszystkich współlokatorów i widzów niesamowitymi pokładami energii, głośnym śmiechem oraz dystansem do świata i samej siebie. Była najbardziej lubianą uczestniczką w całym domu. Nie da się ukryć, że przez wielu Michalak była nominowana do zwycięstwa show! Publiczność wybrała jednak inaczej.

Zaraz po finale programu Manuela została prowadzącą Maratonu uśmiechu w stacji TVN. Po zakończeniu produkcji słuch o celebrytce zaginął. Dopiero rok temu Manuela przypomniała sobie o show-biznesie i pojawiła się na jednej z imprez. W kolorowej fryzurze promowała swój salon fryzjerski, który otworzyła po zakończeniu medialnej kariery.

Jak Manuela Michalak zmieniła się przez 16 lat? Zobaczcie sami.

Gdy Klaudiusz Sevkovic był w „Big Brotherze” miała zaledwie parę lat. A teraz? Córka gwiazdy telewizyjnego show to prawdziwa seksbomba!

Manuela Michalak

Manuela Michalak

Manuela Michalak

Manuela Michalak

Manuela Michalak w programie Big Brother:

Manuela Michalak w programie Big Brother

Manuela Michalak w programie Big Brother

Manuela Michalak w programie Big Brother

Manuela Michalak w programie Big Brother

Oglądałeś/aś Big Brothera?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×