Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 17.11.2017

Znana pisarka apeluje w sprawie… brzucha Anny Lewandowskiej! „Dajmy jej spokój! Jest żoną półboga!”

Manuela Gretkowska o Annie Lewandowskiej


Manuela Gretkowska o brzuchu Anny Lewandowskiej

Ostatnio wszystkie portale rozpisują się na temat słynnego już brzucha Anny Lewandowskiej. Cała afera gruchnęła, gdy trenerka śmiała pokazać swój piękny brzuch zaledwie miesiąc po porodzie…

Ania pochwaliła się internautom jak szybko wróciła do perfekcyjnej formy po ciąży, co zawdzięcza oczywiście odpowiednim ćwiczeniom i specjalnej diecie.

Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy💧 – wbrew pozorom nie jest łatwo🙈! 😉Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłę! – napisała Ania pod swoim zdjęciem z treningu.

Paulina Młynarska OSTRO o treningach Anny Lewandowskiej: „To jest biznes, który Was wkręca w nierealistyczne oczekiwania…”

Zdjęcie dziewczęcego brzucha wywołało nieprzewidziana przez Lewandowską falę hejtu i nagonki. Przez swój brzuch Ania została skrytykowana przez Paulinę Młynarską, która sugerowała, że takie zdjęcia mogą negatywne wpływać na samopoczucie innych kobiet, którym jest trudno wrócić do szczupłej sylwetki po urodzeniu dziecka. Na szczęście w obronie Ani stanęła Maja Bohosiewicz, która uważa, że trenerka powinna być inspiracją dla innych kobiet, a nie ofiarą hejtu.

Maja Bohosiewicz zabrała głos w sprawie krytyki dotyczącej Anny Lewandowskiej. „Jak ona śmie…”

Dziewczyny, powinnyśmy się inspirować innymi kobietami, a nie je krytykować. To chyba nie szok, że mistrzyni świata w karate, której pracą i pasją jest sport i zdrowy styl życia dobrze wygląda kilka tyg po porodzie. A my zamiast wylewać swoje frustracje, pomyślmy co możemy „wziąć” od Chudej Lewandowskiej. Na jej blogu jest pełno zdrowych przepisów, dużo zestawów ćwiczeń dla kobiet w ciąży – napisała Maja.

Wysportowany brzuch żony piłkarza skłonił do wypowiedzi nawet samą Manuelę Gretkowską. Pisarka zwróciła się do wszystkich sfrustrowanych kobiet, którym idealny brzuch Ani nie daje spokojnie żyć:

Kobiety, dajmy spokój Ani Lewandowskiej. Może karmi dziecko więc po co ma się denerwować? Winy matek nie przechodzą na córeczki. W dodatku Lewandowska nie jest niczemu winna. Ma własną firmę i chce sobie radzić, dla reklamy ludzie robią co mogą . Co z tego, że sfotografowała swój płaski brzuch miesiąc po porodzie? Polacy nie gęsi, Polki nie pingwiny naśladować nie muszą ptasimi móżdżkami każdej mody. Dziewczyna jest żoną półboga – tak się u nas traktuje Lewandowskiego i lekko odleciała, nie ona jedna. Wpasowała się w tło którym wszystkie żyjemy. Ciało kobiece traktowane jest jak sprzęt do amortyzacji, my jak towary. Taka jest zasada kapitalizmu i patriarchatu. W skrócie mówi o tym dowcip: Facet ma 3 kochanki. Nie wiedząc, którą wybrać na żonę, każdej daje po 100 tysięcy. Pierwsza inwestuje i zwraca zysk, druga wyprawia dla niego imprezy, trzecia po spa i zabiegach, uperfumowana oczekuje go na kanapie. Którą z nich facet wybierze? Tę z największymi cyckami – napisała Gretkowska.

Wnioskujemy, że pisarka jest w świetnej formie. Jej komentarz jest bardzo zachowawczy jak na Gretkowską, choć oczywiście nie pozbawiony inteligentnego sarkazmu i dystansu do spraw absurdalnych. Co o tym myślicie?

Ania Lewandowska jedną wypowiedzią kasuje wszystkich hejterów! A wszystko przez jej brzuch…

Brzuch Anny Lewandowskiej po porodzie

Brzuch Anny Lewandowskiej po porodzie

Manuela Gretkowska o Annie Lewandowskiej

Manuela Gretkowska o Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 4


Gość | 19 czerwca 2017, 13:55

Zazdrość………….i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Anka | 19 czerwca 2017, 08:04

Masz racje ten brzuch jest wstretny. Drogie panie nie dajcie sie!!!! Nie pozwulcie by na waszej naiwnosci ktos taki jak Anka zarabial na was duze pieniadze. Lepiej zamiast jakies bzdetnej koszulki do karmienia czy ksiazki kupcie swojemu maluszkowi cos ladnego.


wq | 19 czerwca 2017, 01:18

sorry, ale dla mnie ten brzuch ohyda. Umięśniony, a nadal wybrzuszony, z pręgą do pępka. Wiadomo że każdemu jest trudno dojść do siebie po ciąży- nawet tobie Anno- wcale świetnie nie wyglądasz, więc się już nie chwal i nie rozkręcaj swojego biznesu pt. Anna Lewandowska, bo masz tyle kasy że chyba czas się zatrzymać. Czas na inne sprawy.


Ada | 19 czerwca 2017, 01:06

„Ania jest żoną półboga……”, ale ta Gretkowska jest głupia.


Dodaj komentarz
×