Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Sofia Vergara pokazała przystojnego syna na ściance! Ma 26 lat i złamie niejedno serce

Sofia Vergara syn


Sofia Vergara z synem na Emmy 2017

Sofia Vergara to latynoska piękność, polskim widzom znana głównie z serialu Modern Family. Piękna Sofia regularnie okrzykiwana jest „najpiękniejszą”, „najseksowniejszą” „najbardziej  hot” gwiazdą, co patrząc na nią zupełnie nie dziwi. 45-letnia aktorka lubi podkreślać swoje kobiece kształty dopasowanymi kreacjami, ale nigdy nie wygląda wulgarnie.

Sofia od kilku lat jest w związku z Joe Manganiello, aktorem i reżyserem. Para nie doczekała się swojego potomstwa, jednak aktorka jest mamą, i to już od 26 lat! W 1991 roku, w wieku 18 lat, zawarła małżeństwo ze swoim chłopakiem, Joe Gonzalezem. We wrześniu 1992 urodziła syna, Manolo Gonzaleza-Ripolla. Para rozwiodła się w 1993. Sofia ma jednak bardzo dobry kontakt ze swoim synem, który jest teraz już prawdziwym przystojniakiem i młodym dżentelmenem! Kiedy okazało się, że mąż gwiazdy nie może jej towarzyszyć na rozdaniu Emmy, Manolo zaproponował matce, że będzie jej osobą towarzyszącą.

Jak widać Sofia była bardzo szczęśliwa z tego powodu, dumnie pozując na ściance z przystojnym jedynakiem. Świetne geny w tej rodzinie.

CAŁKOWICIE NAGIE cztery gwiazdy! Anna Wendzikowska, Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i… słynna seksbomba na okładkach „Women’s Health”!

Syn Sofii Vergary

Syn Sofii Vergary

Sofia Vergara z synem na Emmy 2017

Sofia Vergara z synem na Emmy 2017Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×