Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Czwarty juror w „Mam talent”! Już w finale zobaczymy powiększony skład! Do Chylińskiej, Foremniak i Egurroli dołączy…

mam talent


Kuba Wojewódzki w jury Mam Talent

2 grudnia 2017 odbędzie się wielki finał jubileuszowej, 10. edycji programu Mam talent! Z tej okazji Telewizja TVN stara się zrobić wszystko, by urozmaicić widzom widowisko, które gości na ekranach polskich telewizorów już od 10 lat!

W finałowej rywalizacji bierze udział dziesięć fantastycznych osobowości, duetów i grup, które walczą o nagrodę główną, czyli 300 tysięcy złotych.

Jedną z największych niespodzianek, które przygotowali producenci show dla jego fanów, jest gościnny udział Kuby Wojewódzkiego, który zasiądzie na krześle jurorskim obok Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli.

Przypomnijmy, że król TVN zasiadał w komisji najpopularniejszego talent show na świecie przez trzy pierwsze edycję. Z programem pożegnał się, ze względu na start muzycznego show – X factor, w którym był przewodniczącym panelu jurorskiego.

Pojawiły się również spekulację, jakoby gościnny udział Kuby Wojewódzkiego w finałowym odcinku Mam talent był zapowiedzią stałego powrotu gwiazdora do show!

Jak będzie? Aby odpowiedzieć na to pytanie musimy jeszcze chwilę poczekać.

A Wy, cieszycie się na powrót Kuby Wojewódzkiego do Mam talent?

Kuba Wojewódzki podjął świetną decyzję zapraszając Roberta Lewandowskiego i Annę Lewandowską na kanapę! Oglądalność ostatniego odcinka przejdzie do historii!

Widzowie nie dowierzali w to, co usłyszeli. Rozmarzona Anna Lewandowska zdradziła, że Robert robi cuda nie tylko na boisku: „Robi to zaje*ście!”

Brawurowy występ Anny i Roberta Lewandowskich u Kuby Wojewódzkiego! Prawdziwa bomba na zakończenie show w tym sezonie!

 

Czy czekasz na kolejną edycję programu ,,Mam Talent”?Komentarzy: 3


Aneta | 4 grudnia 2017, 08:17

Super by było jakby Kuba powrócił już na stałe do Mam talent, mógłby za Agustina, albo by było czterech jurorów. Czekam już na kolejną edycję z niecierpliwością. Pozdrawiam 🙂


mko | 30 listopada 2017, 19:49

No on w sumie pasuje do tej roli… Ja to nie wiem jak on to robi, ze mimo 50tki na karku tak świetnie wygląda. Pewnie ćwicz, stosuje iqacai więc dlatego nie dopada go mięsień piwny. 😀


Dana | 30 listopada 2017, 19:44

Kuba ty psycholku uwielbiam ciebie i Twoje programy Dzięki Tobie w TVN coś się dzieje Stworzony jesteś aby program poprowadzić !


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×