Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Filip Chajzer pochwalił się ciężarną partnerką! Jej brzuszek jest już bardzo duży!

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak ciąża


Filip Chajzer chwali się ciążą partnerki

Jak już wiemy z wcześniejszych doniesień Filip Chajzer zostanie ponownie ojcem. Pamiętamy, że jego pierwszy synek, 10-letni Maksymilian, zginął dwa lata temu w wypadku samochodowym.

Na szczęście dziennikarzowi udało się stanąć na nogi po wielkiej tragedii . O tym, jak zmaga się z depresją, Chajzer informował wielokrotnie swoich fanów na Facebooku. Również dzięki ich wsparciu, sympatii i słowom otuchy, Filip powrócił do normalnego zawodowego i osobistego życia.

Syna wspierał także znany ojciec Zygmunt Chajzer, który był przy nim również w czasie rozwodu z byłą już dziś żoną i matką Maksymiliana.

Zygmunt Chajzer w szczerym wywiadzie wspomina zmarłego wnuka. Jego słowa wzruszają do łez!

Małgorzata Walczak z zaokrąglonym brzuszkiem

Dziś młody Chajzer jest ponownie szczęśliwy u boku nowej partnerki Małgorzata Walczak. To właśnie ona będzie matką jego dziecka.

Filip może się pochwalić prawie 660-cioma tysiącami fanów na swoim Facebooku. Zatem bardzo często umieszcza na profilu prywatne foty. I tym razem nie było inaczej! Dziennikarz TVN pięknym zdjęciem właśnie obwieścił światu publicznie zakończenie akcji i podziękował „zajebistym” uczestnikom. Do kwiecistego opisu wkleił rodzinne zdjęcie z ciężarną Małgorzatą Walczak!

Wyraźnie widać, że dziennikarska para już wkrótce przywita na świecie bobaska! Brzuch partnerki Filipa jest już ogromny!

#CHAMPAGNEMAMA i tyle w temacie 😉 powoli kończymy TAKA AKCJA summer camp. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Jesteście zajebiści!!! CordiGO za rok poprosimy camper o rozmiar większy;) www.takaakcja.pl

Zatem czekamy na kolejne dobre wieści od Filipa!

Zygmunt Chajzer w szczerym wywiadzie wspomina zmarłego wnuka. Jego słowa wzruszają do łez!

Filip Chajzer pokazał swoją ukochaną z imponującym już brzuchem ciążowym

Filip Chajzer pokazał swoją ukochaną z imponującym już brzuchem ciążowym

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak zostaną rodzicami

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak zostaną rodzicami

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak na koncercie zespołu Queen

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak zostaną rodzicami

Lubisz Filipa Chajzera?Komentarzy: 8


Gość | 21 sierpnia 2017, 18:23

Debil


Gość | 21 sierpnia 2017, 07:12

Kto na prawdę jest ojcem?


GOŚCI | 21 sierpnia 2017, 01:03

Nie lubię go mało inteligentny szczerzy żęby jak zając. Na festiwalu w Sopocie idiotyczne sex dowcipy. Wystarczy mieć znanego ojca i już znany ģłupek pracuje w TV


ziuta | 20 sierpnia 2017, 23:26

No i super. A potem jak urodzi dieta, iqacai i szybko wróci do swojej cudownej sylwetki. 🙂 Wszyskiego dobrego życzę. No i wytrwałości rodzicom przy maluszku.


Gość | 20 sierpnia 2017, 21:52

Laska obrabiala panom w TVP, niejakiemu Słapkowi, a teraz odbiła męża Julii Chajzer. Przyczyniła się pośrednio do śmierci tego chłopca, którego nie lubiła. Opowiadala koleżankom, że on taki dziwny i niesamodzielny. To teraz ma wolną drogę. Oby jej coś takiego nigdy nie spotkało.


Gość | 20 sierpnia 2017, 21:36

Kilka dobrych rzeczy zrobił ale na dłuższą metę jego obecność a zwłaszcza dowcip bardzo męczy:( TVN prosze trochę mniej Chajzera.


Oeala | 20 sierpnia 2017, 21:36

Piekna kobieta, fajna dziennikarka. I fajna figure miala przed ciaza – podejrzewam, ze szybciutko do niej wroci. Ja niestety dopiero po pol roku od porodu sie przekonalam do tego zeby wsiasc na moja Indiane i znow zaczac regularnie jezdzic. Dlatego troche to chudniecie trwalo…


Gość | 20 sierpnia 2017, 20:11

Gratulacje 🙂


Dodaj komentarz
×