Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Małgorzata Socha po raz trzeci zostanie mamą?! To dopiero cudowna nowina!

Małgorzata Socha trzecia ciąża


Małgorzata Socha o trzeciej ciąży

Małgorzata Socha podczas swojej spektakularnej kariery osiągnęła już prawie wszystko. Od lat zalicza się do najpopularniejszych polskich serialowych aktorek, ma mnóstwo fanów, jest młoda, piękna i bogata. Socha z powodzeniem nadal gra główne role w popularnych serialach, obecnie możemy ją podziwiać w Na wspólnej i Przyjaciółkach. Małgosia doskonale łączy życie zawodowe z życiem prywatnym, bowiem rodzina jest dla niej najważniejsza.

Przypomnijmy, że Socha jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Okazuje się, że aktorka planuje znów powiększyć swoją rodzinę. Swoją słodką tajemnicę wyjawiła w najnowszym wywiadzie. Gdy Małgosia pięć lat temu urodziła cudowną córeczkę Zosię, media ochoczo informowały, że gwiazda marzy o dużej rodzinie:

Jak się ma pierwsze dziecko to się myśli o drugim – mówiła wtedy.

Zatem Socha urodziła kolejne dziecko – córeczkę Basię. Aktorka jest szczęściarą, bowiem może liczyć na ogromne wsparcie i pomoc swojego męża – Krzysztofa Wiśniewskiego z którym wzięła ślub w 2008 roku:

20 lat temu były inne wzorce, dziś mamy równouprawnienie i zawsze czekam na Krzysia z kąpielą Zosi”, mówiła Małgosia w jednym z wywiadów.

Czy Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży?

Przypomnijmy, że niedawno najmłodsza córeczka Sochy i Wiśniewskiego – Basia świętowała swoje pierwsze urodziny. Wówczas gwiazda w szczerej rozmowie z Faktem, zdradziła, że poważnie myśli o powiększeniu rodziny:

Oczywiście, że chcę kolejne dziecko. Dzieci nigdy dość! Jeśli tak się przydarzy to będzie absolutnie niesamowite i będę się bardzo cieszyła. Naprawdę bardzo kocham dzieci – zdradziła.

Zatem czy coś jest na rzeczy? Czy Małgosia chciała nam zasugerować, że właśnie spodziewa się trzeciego dziecka? Aktorka bardzo często podkreśla w wywiadach, że swoje najcudowniejsze chwile spędza właśnie  z córeczkami.

O pierwszej ciąży powiem trochę drastycznie: to jest jak taka bomba z opóźnionym zapłonem – już nigdy nic nie będzie takie samo. Ale to też fajne, bo rodzicielstwo jest czymś fantastycznym i dzięki temu, że jestem mamą moje życie jest pełniejsze – wyjawiła Socha.

 Zatem czekamy na dobre nowiny!

Anella znalazła bratnią duszę w show-biznesie! Fanów aż zamurowało: „Koszmar! To twoja karykatura!”

Małgorzata Socha dumna z córki! Pochwaliła się urodzinową imprezą małej księżniczki. Pełen wypas!

Małgorzata Socha w sportowej bluzie i trampkach. Zdecydowanie częściej powinna się tak ubierać!

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?Komentarzy: 2


rolka | 10 lutego 2018, 21:11

jeśli tak to tylko pogratulować. Prawdziwa kobieta nie obawia się że będzie miała potem jakieś boczki, bo wiadomo że zdrowa dieta i iqacai pomoże potem w zrzuceniu tego co w ciąży przybędzie.


JamesGoky | 10 lutego 2018, 19:12

Thank you so much for sharing this cool site.

https://vk.com/punaisedelitparis75 – bouton puce de lit traitement
http://punaise-de-lit-paris.blogspot.fr/ – produit efficace contre punaise de lit


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×