Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Małgorzata Socha na przymiarkach u Łukasza Jemioła. „Nasze wizje nie do końca są spójne” [WIDEO]

Łukasz Jemioł ubiera Sochę na pokaz


Małgorzata Socha na przymiarkach u Łukasza Jemioła

Niedawno odbył się pokaz jednego z najzdolniejszych i popularniejszych projektantów w Polsce –  Łukasza Jemioła. Zaprojektowanie kreacji dla gwiazd na pokaz mody jest równie ważne jak ubranie modelek. W Dzień Dobry TVN zaprezentowano jak to wyglądało na przykładzie Małgorzaty Sochy.

Ubieranie gwiazd jest chyba najprzyjemniejsze w tym tygodniu poprzedzającym pokaz. To jest praca od środka, o której nikt nie ma pojęcia. Wybrane, elitarne grono gwiazd zakłada coś premierowo. Są pierwsze, pokazują pewien kierunek w modzie. Dają ogromną reklamę firmie. Są po to, by tę kolekcję pokazać – powiedział.

Dziś będziemy ubierać Małgosię Sochę, wybierzemy coś, co będzie pasowało do niej i ja opowiem w czym będzie wyglądała najlepiej. Wydaje mi się, że w traktowaniu gwiazdy taka personalizacja jest najbardziej pożądana.

Co wybrali?

Wybierzemy żakiet i sukienkę, która będzie bardzo sexy – powiedział Jemioł.

Świetnie się dogadujemy, te nasze wizje nie są do końca spójne. On jest na tyle wyrozumiały, że jest w ciągu 12h wyczarować coś innego – dodała aktorka.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pokaz Łukasza Jemioła wybrali bardzo eleganckie stylizacje. Kreacja gwiazdy nie pochodzi z kolekcji projektanta


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Łukasz Jemioł ubiera Sochę na pokaz

Małgosia Socha na przymiarkach u Łukasza Jemioła

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?



Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×