Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Ostatnia wizyta u lekarza może na to wskazywać

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Dzień Kobiet


Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem?

Małgorzata Rozenek jest mamą na medal. Jej synowie z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, Staś i Tadzio, mogą być tylko dumni. Gwiazda nie ukrywa jednak, że chętnie zostałaby mamą kolejny raz. W swoim programie przypadkiem zasugerowała, że te marzenia mogą wcale nie być tak odległymi, jak się wydawało.

Podczas kręcenia kolejnego odcinka W dobrym stylu, Rozenek udała się do jednej z klinik, która zajmuje się medycyną estetyczną. Celem było, a jakże, przygotowanie ciała na nadchodzące wielkimi krokami lato. Jednak gdy usiadła już w fotelu, oczekując na zabieg mający na celu polepszenie wyglądu po srogiej zimie, zadała pani doktor jeszcze jedno pytanie. Konsultacja dotyczyła… ciąży:

A kobiety w ciąży mogą? – upewniła się jeszcze Perfekcyjna Pani Domu

Na ten moment, Rozenek ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła też plotkom, które natychmiast obiegły media, ale niewykluczone, że ona i Radosław Majdan szykują dla nas jakąś niespodziankę. A może po prostu zadała to pytanie, bo jej program oglądają kobiety w różnym wieku, często w stanie błogosławionym?

Kto to wie…

Zobacz: Sobowtór Małgorzaty Rozenek w „Rolnik szuka żony 4”!

Zobacz: Małgorzata Rozenek skompromitowała się w „Milionerach”? „Mój wizerunek może legnąć w gruzach”! Nie uwierzycie, jak nazwała Radosława Majdana [WIDEO]

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem

Ciąża Małgorzaty Rozenek to prawda?

Ciąża Małgorzaty Rozenek to prawda?

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 7


Gość | 1 czerwca 2017, 17:33

I czego tu zazdrościć,niech nawet mają własne samoloty i lotnisko!!!Ważne,żeby w głowie mieli dobrze poukładane i żyli tak jak im pasuje.Ich życie, ich małpy i ich cyrk.Powodzenia Majdanowie wam życzę ……..


GGość | 21 kwietnia 2017, 20:26

Lahahahaaaa


Gość | 21 kwietnia 2017, 20:25

No a jak niby ? Gwiazda z kasa :)) wiezdza ! Torebki srednio po 20 kola czlowieku wille i te sprawy ma sie kase to sie gra;) zazdroscicie hejtetzy 😉 ja tez dam jedna z moich torebek gucci 😉 zazdroszcze jej za te torby itd. To naprawde wiele mozna kupic a was nie stac zwyciajnie na takue zycie i jej zazdroscicie takuch fajnych rzexzy drogich tego wszystkiego co ma osiaglela cale zycie wila z basenem pewnie nie jedna zazdrosnicy :/


Gość | 21 kwietnia 2017, 18:10

Ja ich lubię fajna para ona jest miła ciepła i sympatyczna babka on też tak że dziecko też im życzę niech im się dobrze wiedzie pozdro


Gość | 21 kwietnia 2017, 17:48

Sztuczna czy nie sztuczna,mowcie co chcecie jest piekna i zadbana…


Gość | 21 kwietnia 2017, 17:26

Lans odmładzanie na siłe botox goni botox


ewelina | 21 kwietnia 2017, 12:47

Rozenek to stara d..a, jest cała sztuczna – rzęsy sztuczne i tak durno zrobione że szczotki na górnych powiekach, policzki ma dmuchane włosy farbowane zęby sztuczne itd.


Dodaj komentarz
×