Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Tragedia Małgorzaty Rozenek! Wyciekły najdrobniejsze informacje na temat jej „secret projectu”!

Małgorzata Rozenek - Radosław Majdan realizują sekretny projekt


Program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pracują nad tajemniczym projektem, którego kulisy realizacji nikt nie chce zdradzić. Nawet władze stacji TVN milczą w tej sprawie. Od samego początku jedyną wiadomą było to, że popularna para jest w trakcie realizacji podróżniczego show.

Jednak, jak czytamy na łamach Na żywo, nowy program z udziałem Majdanów będzie oparty na ukraińskim hicie Orzeł czy reszka?.

To właśnie ten tajemniczy projekt, który realizują od miesięcy – zdradza magazynowi osoba z otoczenia pary.

Zasady programu Rozenek i Majdana

Program podbił serca naszych wschodnich sąsiadów, dlatego nic dziwnego, że polska telewizja również chce wykorzystać jego potencjał. W pierwowzorze podróżniczego show wystąpiła dwójka popularnych dziennikarzy, którzy co weekend wybierają się na wycieczkę w różne zakątki świata. Po wylądowaniu rzucają monetą. Ten, kto wygrywa dostaje złotą karę i korzysta na całego z uroków miejsca, w którym aktualnie się znajdują. Natomiast drugi bohater musi przeżyć weekend za 100 dolarów. Dzięki takiemu zabiegowi, widzowie mogą poznać blaski i cienie podróżowania z dużym, jak i małym budżetem.

Niestety Telewizja TVN nie ogłosiła oficjalnie, że faktycznie jest realizowana polska wersja programu Orzeł czy reszka?. Mimo wszystko tajemniczy projekt jest dla Małgosi i Radka niesamowitą przygodą, o czym sami bardzo często wspominają.

To jest program, który wymaga od nas bardzo wiele zaangażowania. Pokazuje nas ze strony prywatnej i hardcorowej – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Program jest wielkim wyzwaniem i przygodą. Ale, wbrew zapewnieniom producentów, do końca nie jest bezpieczny – dodał Radosław Majdan.

Sekretny projekt Majdanów trafi na antenę TVN wiosną 2018. Małgosia raczej nie będzie zadowolona z ujawnionego przez tabloid sekretu…

Małgorzata Rozenek umorusana w błocie, w roboczych trepach i obciachowym, brudnym drelichu! Co się stało?

Małgorzata Rozenek już gotowa do świąt! Pokazała jak przyozdobiła swoją willę! Teraz kolej na was

Tylko Małgorzata Rozenek potrafi nosić kurtkę z sieciówki jak dzieło wielkiego projektanta! Wiemy gdzie ją kupić i ile kosztuje!

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×