Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Zmysłowa Małgorzata Rozenek była bardzo grzeczna więc dostała czadowe kozaczki od św. Mikołaja!Małgorzata Rozenek i jej czadowe buty od Mikołaja

Piękna Małgorzata Rozenek  nie przestaje nas zaskakiwać. Choć ostatnio gwiazda TVN jest bardzo zajęta przy produkcji swojego nowego show, zawsze znajdzie chwilę aby podzielić się ze swoimi fanami kolejnym cudnym zdjęciem z życia. Jak wiadomo nie zawsze jej publikacje spotykają się z aprobatą internautów. Przypomnijmy tylko ostatni nalot hejterów, kiedy to Rozenek pokazała zdjęcie z mężem Radosławem. Jej fotografia pochodząca z nowego programu pary „Iron Majdan” wywołała prawdziwa burzę.

Już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczycie, co tu się działo, a działo się. I to naprawdę wiele… – napisała prezenterka w opisie fotografii.

Fani zwrócili jednak uwagę na twarz Małgorzaty, która barwnie opisali w komentarzach

Żywa Pocahontas, piękna, taka młoda twarz – pisali jedni.

Z kolei inni obserwatorzy byli zupełnie odmiennego zdania.

Ile ona ma lat? 39? A to sorry… zmyliły mnie te plamy starcze, w dżungli, ale make-up musi być, ciocia ząbek, ile tapety” – można było przeczytać w komentarzach.

Obecnie perfekcyjna pani domu najwyraźniej zmieniła kierunek tematyczny swoich publikacji, poczuła zapach nadchodzących świąt, w związku z tym ma swój profil wrzuciła piękne zdjęcie z mikołajkowym butem!

A jak Twoje Mikołajki ?😄 ja byłam grzeczna, a Ty?😉😄-podpisała Rozenek zdjęcie

Aby nie pozostać gołosłowną, Rozenek zaprezentowała się również w nowo nabytych butach marki KAZAR! Można więc sądzić, że właśnie one były cudownym prezentem na Mikołajki! Gwiazda TVN pozuje w czarnych, krótkich sportowych kozaczkach, ozdabianych paskami z ćwiekami. Buty są szałowe, szczególnie gdy możemy je podziwiać na zgrabnych nogach prezenterki TVN.

Jak myślicie, czy Małgosia ubierze je na Wigilię?

W końcu! Znamy szczegóły reality-show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Sam tytuł to już hit!

Małgorzata Rozenek pręży seksowne, opalone ciało na tropikalnej plaży. Jej pełny biust niemal wyskoczył z bikini!

Małgorzata Rozenek jest jak tornado! Właśnie dostała KOLEJNY program! Znamy szczegóły

Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×