Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Gwiazdy mają różne fanaberie. A Małgorzata Rozenek? Ujawnili jej wymagania

Małgorzata Rozenek w bikini podczas podróży


Małgorzata Rozenek sypia w garderobie

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy miewają naprawdę dziwne zachcianki. A to konkretny rodzaj wody w garderobie, a to ulubione słodycze. Jennifer Lopez domaga się by jej pokój w hotelu był biały, a podłoga pachniała gardeniami, Rihanna chce mieć kwiaty w dokładnie czterech wazonach, a Britney Spears chce mieć w garderobie portret księżnej Diany. Bywają i dziwniejsze fanaberie, ale kto sławnemu zabroni? Polskie gwiazdy również mają swoje kaprysy, ale wymagania Małgorzaty Rozenek na pewno nieźle was zaskoczą!

Perfekcyjna nie wybrzydza i nie marudzi, ale wyznaje, że w umowach zawieranych z pracodawcą zawsze domaga się jednej, bardzo konkretnej rzeczy. Jakiej? Miejsca do spania w garderobie.

Jedyną rzeczą, którą stale mam w kontrakcie jest miejsce do spania w garderobie, bo potrafię położyć się spać w trakcie 20-minutowej przerwy między scenami. Sen jest rzeczą, którą doceniam dopiero od jakiegoś czasu. Tylko dzięki niemu jestem w stanie funkcjonować na tak wysokich obrotach, na jakich funkcjonuję – wyznała Rozenek w rozmowie z Faktem.

Trudno jej się dziwić. Gwiazda aktywnie dba o swojego Instagrama, prowadzi własnego bloga, często uczestniczy w oficjalnych imprezach, udziela się charytatywnie, a do tego wszystkiego przez kilka ostatnich miesięcy nieustannie pracowała na planie Iron Majdan. Program, który stworzono specjalnie z myślą o niej i Radosławie Majdanie zadebiutuje w wiosennej ramówce, a para nieźle się namęczyła, żeby stworzyć coś tak oryginalnego.

Przyznacie sami, że jak na gwiazdę formatu Perfekcyjnej, wcale nie są to wygórowane żądania!

To naprawdę działa! Małgorzata Rozenek ujawniła swój sekretny i sprawdzony przepis na piękne włosy zimą

Biało-czerwona Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w szczytnym celu. Założyli identyczne spodnie!

Fani Małgorzaty Rozenek skaczą z radości! Kultowy program z jej udziałem już niedługo powróci na antenę!

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×