Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są ulubieńcami reklamodawców! Zarobią fortunę na swoim małżeństwie?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Odkąd pojawili się razem w programie Azja Express to ulubieńcy nie tylko widzów, ale i reklamodawców.

Jeden z pracowników warszawskich domów mediów wyjaśniła skąd fenomen małżeństwa pani Rozenek-Majdan i pana Majdana. Chwaleni są za to, że przede wszystkim są prawdziwi. Niczego nie udają. Ich śmieszne teksty nie są wcześniej obmyślane. Wszystko jest naturale. A poza tym darzą się ogromnym uczuciem, co też przyciąga fanów i widzów reklam.

Ich zabawne powiedzonka to gotowe dialogi, które można wykorzystać w scenariuszach. Małgorzata i Radosław są zakochani, naturalni i sympatyczni – komentuje w rozmowie z Na żywo pracownik jednego z warszawskich domów mediowych

Majdanowie podobno najbardziej nadają się do reklamowania samochodów rodzinnych, pakietów telefonii komórkowej i właściwie wszystkiego, co kojarzy się z ciepłą, niepozbawioną elementów chaosu, rodzinną, atmosferą. Ich wartość reklamowa szacowana jest obecnie na ok. 450 tysięcy złotych.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o swoim stylu. „Miałam skłonność do przesady…”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan paparazzi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są ulubieńcami reklamodawców

Lubisz Małgorzatę Rozenek?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×