Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Małgorzata Rozenek szykuje się do świętowania pierwszej rocznicy ślubu z Majdanem! Oj będzie na bogato!Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – rocznica ślubu

Już 10 września Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą hucznie uczcić pierwszą rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji para zorganizuje luksusową imprezę, która być może przebije nawet ich wesele. Według Super Expressu Majdanowie na balety zaprosili 200 osób! Na każdego gościa planują wydać ponad dwa tys. zł. Razem daje to ponad 400 tys. zł!

Wynajęli dach w jednym z najmodniejszych warszawskich klubów nocnych. Goście będą się bawili w przepięknym miejscu, z którego roztacza się wyjątkowy widok na całą Warszawę – zdradził w rozmowie z gazetą znajomy pary.

Spektakularna impreza będzie ukoronowaniem wielkiej miłości i wspólnych medialnych sukcesów Rozenek i Majdana.

To ważne wydarzenie dla nas, ale chciałabym, aby inni cieszyli się razem z nami. Marzy mi się, żeby było hucznie i wesoło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i warto byłoby to wszystko uczcić – powiedziała Małgorzata z rozmowie z Super Expressem

O tym narzeczonym Małgorzaty Rozenek nikt nie wiedział! Byli razem przez trzy lata! Okazał się gorszy od Radosława Majdana

Na bogato i medialnie

Para nie zamierza na niczym oszczędzać! Radkowi i Małgosi jak zawsze bardzo zależy na tym, aby o imprezie pisały wszystkie portale plotkarskie! Z pewnością będzie również kilka bajkowych okładek w kolorowych magazynach! Pierwsza rocznica ślubu Majdanów, ma wielki potencjał biznesowo-celebrycki, ma również szansę zdobyć miano tabloidowego wydarzenia roku!

Wszystko wymyśliła Małgosia. Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan. Goście zostaną uraczeni najwyższej klasy cateringiem, małymi przekąskami, ciastami od samej Magdy Gessler. Na gości czekać będą także loże. Impreza ma trwać do białego rana – dodaje informator tabloidu.

Zatem czekamy do września na wielkie świętowanie!

Małgorzata Rozenek je loda od Radosława Majdana! Nikt inny tak by tego nie wymyślił!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan porno

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan organizują 1 rocznicę swojego ślubu

Radosław Majdan zaprosił Małgorzate Rozenek na lody

Radosław Majdan zaprosił Małgorzate Rozenek na lody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bez wątpienia są w sobie zakochani

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bez wątpienia są w sobie zakochani

Małgorzata Rozenek skrytykowana za bałagan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już rok po ślubie

 Komentarzy: 2


Gość | 26 sierpnia 2017, 22:00

STARE , NIESMACZNE CIALA !!! BIEDNE DZIECI , TYLKO STASZA W DOMU !!! OCHYDA ON I ONA I TO JEST MATKA !!!


Gość | 17 sierpnia 2017, 10:13

Uczucia trzeba celebrować. Ale uważam, że robienie show na każdym aspekcie życia wyjdzie im po prostu bokiem. Pamiętamy te wszystkie wielkie show, śluby w lodowych jaskiniach a potem głośniejsze rozstania i rozwody. Nie rozumiem jak można tak wszystko sprzedawać…chyba troszkę się w tym zatracili. oczywiście, że duże pieniądze są fajne, ale są jakieś granice.


Dodaj komentarz
×