Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Małgorzata Rozenek chce mieć trzecie dziecko!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan


Związek Perfekcyjnej Pani Domu i Radka Majdana to temat numer jeden ostatnich miesięcy. Para długo zwlekała z oficjalnym pokazaniem się razem. Ostatecznie zdecydowali, że zaprezentują się wspólnie na Wielkim Balu TVN (zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan razem na Wielkim Balu TVN). Wtedy też po raz pierwszy publicznie wypowiedzieli się na temat swojego związku (zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po raz pierwszy o swoim związku!).

Pomimo różnic, które są między nimi para jest szczęśliwa i zakochana, a sama Rozenek myśli nawet o powiększeniu rodziny.

Macierzyństwo łączy w sobie niezwykły trud i wielką radość.Z drugim dzieckiem jest dużo łatwiej, a trzecie prawdopodobnie to już sama radość. Mam teraz ochotę na trzecie dziecko, tym bardziej, że uwielbiałam ten czas bycia w ciąży. Mam dwóch synów, marzy mi się córeczka – wyznała gwiazda w jednym z wywiadów.

Perfekcyjna ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Podobno Radek uwielbia spędzać czas z chłopcami i świetnie się z nimi dogadują. Potwierdza to znajoma piłkarza, która mówi w wywiadzie dla Rewii:

Radek jest z tego bardzo dumny. Stracił głowę dla Gosi i jej dzieci. Jego męski świat przewrócił się do góry nogami. Jest przekonany, że spotkał kobietę swojego życia. Dobrze poczuł się w roli taty. Tym bardziej, że sam nie raz mówił, że chciałby mieć rodzinę i trójkę dzieci. Można powiedzieć, ze dwóch synów już ma, do szczęścia brakuje mu jeszcze jednej pociechy.

Czy to jakaś zapowiedź kolejnej, medialnej ciąży?

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×