Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Małgorzata Kożuchowska wzruszająco żegna się z Borucem. Sfrustrowany fan tego nie wytrzymał: „Poje**ło was…” Aktorka skomentowała to rozłkładając hejtera na łopatki!

Małgorzata Kożuchowska z główna nagrodą na Festiwalu Aktorstwa Filmowego


Małgorzata Kożuchowska uwielbia Artura Boruca

Kto by przypuszczał, ze uwielbiana przez widzów gwiazda Drugiej szansy – Małgorzata Kożuchowska jest fanką piłki nożnej, a szczególnie polskiej reprezentacji. Okazuje się, że Małgorzata od dawna kibicuje naszym chłopakom! Ostatnio przy okazji meczu z Urugwajem, gdy spektakularnie żegnano polskiego bramkarza – Artura Boruca, gwiazda opublikowała specjalnie dla Boruca wzruszający pożegnalny wpis. Ten miły gest nie spodobał się jednak jednemu z internautów, który otwarcie wyraził swoją opinię.

 

Przypomnijmy, że to był ostatni mecz Artura Boruca w polskiej reprezentacji. Gdy bramkarz schodził z boiska, kibice obecni na stadionie pożegnali go owacjami na stojąco. Do grona wiernych fanów Boruca należy także Kożuchowska, która w euforii i pod wrażeniem tego widowiska, opublikowała specjalny dla polskiego obrońcy wpis na swoim Instagramie.

Artur!!! Dziękuję!!! Szkoda, że to już koniec! Jesteś wielki!!! @arturboruc #football #footballplayer #master #emotions #arturtheking #thanks #polishfootballplayer #polishgoalkeeper – napisała pod zdjęciem Kożuchowska

Wpis Kożuchowskiej natychmiast został skomentowany przez jednego z jej obserwatorów internetowych, który w niewybrednych słowach wyraził swoje wyszukane myśli, i umieścił je na profil aktorki.

Poje**ło was? Piłkarze zarabiają okrutny hajs kopiąc piłkę i są jednym z przykładów chorego rozwarstwienia kapitalistycznego społeczeństwa. Odpowiada wam, że piłkarz Lewandowski zarobił w tym roku około 100 000 000zł? Za co? Za dobre kopanie piłki? – napisał jeden z internautów.

Zniesmaczona Kożuchowska nie pozostała obojętna, i jak lwica obroniła Boruca pisząc krótką odpowiedz

Zostań piłkarzem. Nic prostszego, trzymam kciuki! – odpowiedziała Małgorzata

Co o tym myślicie?

 

To niesamowite! Kibice w wyjątkowy sposób pożegnali Artura Boruca! Nie dało się powstrzymać łez!

Ostatni mecz Artura Boruca w Reprezentacji Polski! Wiemy już co wydarzyło się w 44 minucie! [WIDEO]

 

Gwiazdy na meczu Polska-Urugwaj: Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Sara Boruc, Monika Olejnik, Marina, Dominika Grosicka. DUŻO ZDJĘĆ + WIDEO

Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?Komentarzy: 3


Gość | 12 listopada 2017, 21:28

Dlaczego Kożuchowska nie gra w niczym ambitnym? Same seriale i nędzne komedyjki. A taka uwielbiana!


Gość | 12 listopada 2017, 14:11

Zawsze wszyscy możemy zostać piłkarzami albo aktorami… wolność i demokracja… Tylko KTO BĘDZIE PRACOWAŁ??


Gość | 12 listopada 2017, 12:54

Kozuchowska podobna do kaczki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×