Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza mają konflikt?! Czy to koniec długoletniej przyjaźni aktorek?!

kulesza


Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza walczą o rolę

Jakiś czas temu w TVP miał premierę spektakl Wojna moja miłość inspirowany życiem słynnej agentki Krystyny Skarbek. Po castingach, które trwały bardzo długo, rolę dostała wreszcie Małgorzata Kożuchowska, gwiazda serialu TVN Druga szansa.

Jak podaje Życie na gorąco, dla aktorki było to spełnienie marzeń. Mimo wszystko jej kandydatura od samego początku wzbudzała wiele kontrowersji. Nawet sama autorka książki o Krystynie Skarbek, Maria Nurkowska, nie ukrywała rozczarowania wyborem reżysera.

Spełnienie marzeń Małgorzaty Kożuchowskiej będzie mi spędzało sen z powiek. Jedyną polską aktorką, która udźwignęłaby tę rolę, jest Agata Kulesza. – napisała na Facebooku pani Maria.

Autorka książki na podstawie której powstał spektakl w TVP zasugerowała, by Małgorzata Kożuchowska dobrowolnie zrzekła się roli:

Zadzwonił do mnie znajomy i powiedział: „Włącz telewizor, leci sztuka w TVP. Zobaczysz swoją Krystynę Skarbek”! Włączyłam i o mało nie dostałam apopleksji!

W Życiu na gorąco pani Maria wyznała, że powstaje film o Krystynie Skarbek, do którego napisała scenariusz. Premiera przewidziana jest na 2021 rok.

Kiedy będę już mogła, ujawnię nazwisko aktorki, która jest naprawdę sobowtórem Krystyny, psychicznie i fizycznie. I jest w dodatku wielką aktorką. – powiedziała pisarka.

Czy faktycznie Nurkowska miała na myśli Agatę Kuleszę?

Warto zaznaczyć, że Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza są długoletnimi przyjaciółkami. Poznały się jeszcze za czasów studiów, przez kilka lat razem wynajmowały mieszkanie i od tamtej pory dzielnie trwają przy sobie na dobre i na złe.

Miejmy nadzieję, że skandal wokół spektaklu i przygotowania do ekranizacji książki nie wpłyną na relację między dwiema wspaniałymi aktorkami.

Małgorzata Kożuchowska dopiero teraz spełniła swoje największe zawodowe marzenie!

Małgorzata Kożuchowska na zamkniętym pokazie w Teatrze Telewizji

Małgorzata Kożuchowska na zamkniętym pokazie w Teatrze Telewizji

Agata Kulesza - Najlepsza aktorka drugoplanowa - Orły 2017

Agata Kulesza – Najlepsza aktorka drugoplanowa – Orły 2017

Małgorzata Kożuchowska czy Agata Kulesza, która jest lepszą aktorką?Komentarzy: 1


Gość Ewa | 14 września 2017, 11:40

Jakim fenomenem moze byc Kouchowska w polskim kinie ?! Przeciez ona nic w nim nie zagrala od lat. Kino to nie pokaz mody i inne scianki , na ktorych bryluje. Gdzie jej do wybitnej Kuleszy.


Dodaj komentarz
×