Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

57 letnia Majka Jeżowska w seksownym bikini pręży się jak osiemnastka na Kanarach! Zobaczcie jakie ona ma ciało!

Majka Jeżowska w bikini


Majka Jeżowska pokazała ciało

 Majka Jeżowska – polska piosenkarka, kompozytorka , reżyser, kojarzona głównie z repertuarem dziecięcym i familijnym. W tych kategoriach Jeżowska nadal jest dominatorką i tronu łatwo nie odda. Jak sama stwierdziła w jednym z wywiadów prasowych, inspiracją dla twórczości dla dzieci stała się chęć nagrania piosenki dla swojego syna. Szukając w archiwach zorientowała się, że polska twórczość piosenkarska dla dzieci jest bardzo uboga i niskiej jakości. W 1984 wykorzystała tekst Agnieszki Osieckiej A ja wolę moją mamę, do którego skomponowała muzykę i nagrała piosenkę pod tym samym tytułem. Piosenka ta uzyskała dużą popularność, która skłoniła ją do wydania całej płyty pod tym samym tytułem. Płyta ta jak na ówczesne czasy okazała się dużym sukcesem i została sprzedana w 50 000 egzemplarzy. Dla odróżnienia swojej twórczości dla dzieci od twórczości pop dla dorosłych zaczęła używać zdrobniałej wersji swojego imienia „Majka”.

Majka Jeżowska obecnie ma 57 lat, nadal bardzo dużo koncertuje, wciąż jest czynna zawodowo, rozpoznawalna, popularna wśród dzieci, rodziców i młodzieży. Majka przez cały rok jest bardzo zajęta, szczególnie ostatnio, bowiem pracowała nad swoja nową płytą „Majka Jeżowska Bajkowo”, na której znajdą się piosenki z najbardziej popularnych filmów familijnych. Atrakcją krążka jest fakt, że został on nagrany z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej Zatem będzie iście bajkowo i symfonicznie. Na płycie usłyszymy piękne wersje hitów z Księgi Dżungli, Pocahontas, Pinokio czy Pięknej i bestii. Ten ostatni hit zaśpiewała z Andrzejem Piasecznym. Premiera płyty już 17 listopada.

Majka Jeżowska w bikini

Przed premierą swojej bajkowej płyty Jeżowska udała się na bajkowy urlop. Piosenkarka postanowiła naładować swoje nadwyrężone pracą akumulatory na słonecznej plaży. Wokalistka wykorzystała krótką przerwę w koncertowaniu i wybrała się na wakacje. Spakowała walizki i wraz z siostrą i bliską przyjaciółką – Joanną Kurowską wyjechała na piękne Wyspy Kanaryjskie. W rajskich klimatach panie relaksują się, opalając swoje boskie ciała na plaży. Jeżowska pochwaliła się ostatnio odważną fotką, z wakacji, na której pozuje w samym bikini! Bez wątpienia słoneczny klimat Wysp Kanaryjskich zainspirował artystkę do zrzucenia ciuszków i okazania się światu w seksownym stroju. Majka wygląda świetnie, zatem bez wątpienia po jej powrocie promocja nowej płyty będzie przebiegała bajkowo!

Teraz czekamy na zdjęcie w bikini Joanny Kurowskiej!

Gwiazdy świętują 30-lecie zespołu De Mono: Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Marika, Karolina Nowakowska, Majka Jeżowska

Gwiazdy na urodzinach Majki Jeżowskiej: Joanna Kurowska, Anna Jurksztowicz, Ramona Rey, Paweł Deląg, Piotr Gąsowski

Gwiazdy na wyborach Mistera Polski 2017: Ola Ciupa, Kasia Cichopek, Gosia Andrzejewicz, Majka Jeżowska

Lubisz Majkę Jeżowską?Komentarzy: 3


Gość | 16 listopada 2017, 14:04

One z Kurowska maja chyba tego samego chirurga plastycznego. Wyglądają jak mumie


Gość | 16 listopada 2017, 13:41

Może i zmieniła ale wygląda super w tym wieku


Gość | 15 listopada 2017, 14:03

W swojej twarzy zmieniła już prawie wszystko………..


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×