Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Angelina Jolie i Brad Pitt… doszli do porozumienia! Dzięki temu zarobią sporą sumę pieniędzy

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócili do siebie?


Angelina Jolie i Brad Pitt otwierają nowy biznes

Kwestia opieki nad dziećmi w rodzinie Jolie-Pitt jest nadal nie wyjaśniona. Angelina chce kontrolować kiedy i ile Brad widuje się z dziećmi, on się nie zgadza chcąc pełnej swobody w spotkaniach. Dodatkowo Angelina jest zła, bo Brad znowu zaczął kontaktować się z Jennifer Aniston – pisał do niej w dniach kiedy było mu wyjątkowo ciężko, a ona potrafiła go pocieszyć. Zazdrosna Angelina zgrzytała zębami, gdy Jennifer denerwowała odwieczną rywalkę opowiadając o tym, że z Bradem zawsze będą przyjaciółmi i być może wkrótce zrealizują wspólnie jakiś projekt filmowy.

Na razie o filmie duetu Pitt-Aniston nic nie wiadomo, natomiast wiadomo, że Brad i Angie są właścicielami winnicy we Francji wartej 55 milionów dolarów. Oprócz produkowania tam wina Miravel, które jest dosyć popularne, niedawno małżonkowie postanowili poszerzyć działalność o produkcję oliwy z oliwek, co pozwoli im zwiększyć wspólny budżet o pokaźną sumę.

Imponujący jest ich zmysł do interesów! Taka firma to nie tylko stały dochód, ale również zabezpieczenie przyszłość całkiem pokaźnej gromadki dzieci.

Zobacz: Angelina Jolie w Pałacu Buckingham! Wiemy, co tam robiła!

Zobacz: Najpierw wyjazd do Kambodży, a potem wspólne zakupy… Wiadomo już kim jest tajemniczy partner Angeliny Jolie!

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt otwierają nowy biznes

Angelina Jolie Brad Pitt

Angelina Jolie Brad Pitt doszli do porozumienia w kwestii biznesowej

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×