Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 20.01.2018

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski razem na pokazie Roberta Kupisza. To ich pierwsza impreza od zażegnania kryzysu w związku

Wojtek Mazolewski i Maja Sablewska razem na pokazie kolekcji Roberta Kupisza wiosna-lato 2017 (fot. ONS)


Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski rna pokazie Roberta Kupisza

Przez ostatnie miesiące sporo się mówiło o Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego w kontekście kryzysu, jaki dotknął ich związek. Od pewnego jednak czasu wiele wskazywało na to, że znowu są parą. Jednym z dowodów na odnowienie uczucia mógł być znaczący wpis Mai na Instagramie, w którym złożyła Wojtkowi urodzinowe życzenia (zobacz więcej).

Ci, którzy mogli mieć jakieś wątpliwości, co do powrotu do siebie Mai i Wojtka, nie będą ich mieć, oglądając zdjęcia pary z pokazu najnowszej kolekcji ubrań Roberta Kupisza lato 2017. Prowadząca „Sablewskiej sposób na…” i muzyk przyszli na to wydarzenie razem. Wspólnie też pozowali do zdjęć. Nie zabrakło czułych spojrzeń, jakie sobie posyłali.

Przy okazji Maja i Wojtek kolejny raz potwierdzili, że tworzą jedną z najbardziej stylowych i zawsze oryginalnie ubranych par polskiego show-biznesu. Zobaczcie sami – zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz także: Gwiazdy na pokazie kolekcji Roberta Kupisza [GALERIA FOTO]

Wojtek Mazolewski i Maja Sablewska razem na pokazie kolekcji Roberta Kupisza wiosna-lato 2017 (fot. ONS)

Wojtek Mazolewski i Maja Sablewska razem na pokazie kolekcji Roberta Kupisza wiosna-lato 2017 (fot. ONS)

Czy Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski tworzą dobraną parę?Komentarzy: 2


Gość | 4 czerwca 2016, 19:18

Coca, którą zapodaje Sablewskiej ten skończony ćpun i alkoholik obok, przeżarła Majce mózg całkowicie. Żeby takie rzeczy wyczyniać, jak się ustawiać desperacko, by zaistnieć. To trzeba być faktycznie umysłowo chorym, mieć unicestwione komórki za zdrowe myślenie i funkcjonowanie odpowiedzialne. Inna diagnoza to: kobieta bez honoru, szmacąca się, sprzedajna Q+R+W+A. Nic dziwnego, że taka sensacja, a raczej pośmiewisko. Wstyd i hańba. Lesbijka – 36 lat, stara już baba – a nie potrafi przyznać się kim jest i żyć w zgodzie z sobą (lesbijską naturą), tylko pogrąża się w perfidnych kłamstwach jeszcze bardziej. W dodatku z pedalskim, szurniętym, menelskim, prostackim czortem – z piekła rodem, niedorozwiniętym Kajtkiem-bez-majtkiem z ryja 75-letnim. Tragiczne to. Nie jestem w stanie szanować tej kobiety.


Gość | 4 czerwca 2016, 19:17

Coca, którą zapodaje Sablewskiej ten skończony ćpun i alkoholik obok, przeżarła Majce mózg całkowicie. Żeby takie rzeczy wyczyniać, jak się ustawiać desperacko, by zaistnieć. To trzeba być faktycznie umysłowo chorym, mieć unicestwione komórki za zdrowe myślenie i funkcjonowanie odpowiedzialne. Inna diagnoza to: kobieta bez honoru, szmacąca się, sprzedajna Q+R+W+A. Nic dziwnego, że taka sensacja, a raczej pośmiewisko. Wstyd i hańba. Lesbijka – 36 lat, stara już baba – a nie potrafi przyznać się kim jest i żyć w zgodzie z sobą (lesbijską naturą), tylko pogrąża się w perfidnych kłamstwach jeszcze bardziej. W dodatku z pedalskim, szurniętym, menelskim, prostackim czortem – z piekła rodem, niedorozwiniętym Kajtkiem-bez-majtkiem, z ryja 75-letnim. Tragiczne to. Nie jestem w stanie szanować tej kobiety.


Dodaj komentarz
×