Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Maja Sablewska pokazała się topless! Jej odważne zdjęcie robi furorę w sieci!

Maja Sablewska


Maja Sablewska topless

Maja Sablewska już od kilku lat walczy nad wyglądem Polek. W swoim programie doradza im jak powinny się ubierać, by czuć się pewnie i kobieco. Nie ma żadnych wątpliwości, że była jurorka programu „X Factor” jest prawdziwą specjalistką w kwestii wizerunku. Jak się okazuje, Sablewska doskonale wie również jak odpowiednio eksponować swoje walory bez modowych stylizacji.

Przypomnijmy, że Maja jest wielką fanką tatuaży na skórze. Jej ulubionym motywem są róże. Te kwiaty ma wytatuowane na całym ciele – również między piersiami. Ostatnio na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym widać jej tatuaże w całej okazałości. Celebrytka zaprezentowała się topless! Warto przypomnieć, że w 2014 roku Sablewska opowiedziała o swoich licznych tatuażach w wywiadzie dla „Twojego Stylu”.

Śmieję się, że to moje jedyne uzależnienie. Nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków, ale co jakiś czas potrzebuję zrobić sobie tatuaż. Przestałam już je liczyć. W pewnym momencie zaczęłam łączyć wzory, przykrywać jeden drugim. Moje ciało jest jak pamiętnik, z którego można wyczytać moją historię. Są w nim wytatuowane hasła, obrazy, intencje, czasem pojedyncze słowa, które tworzą całość – mówiła Maja Sablewska.

Maja ostatnio często wrzuca do sieci zdjęcia, na których odważnie pokazuje swoje ciało. Czyżby chciała rozebrać się dla Playboya? Przypomnijmy, że Sablewska ma już na swoim koncie sesję dla tego pisma, a także pokazała się nago na okładce płyty Wojciecha Mazolewskiego, z którym łączy ją burzliwa relacja.

  • Mają wyglądasz jak piękny obraz nie można oczu oderwać
  • Zjawiskowa
  • Mało ze jest cudna to i programy ma super , gdyż każdy odcinek pisze inna historie . Jest super
  • Maju, jesteś mega swojska babka z charakterem. Mam wrażenie, że można z jednej strony zjeść z Tobą pierogi a z drugiej pogadać o życiu. Takich właśnie ludzi lubię najbardziej…Pozdrawiam!
  • Babochłop, wstrętnie wyglądasz. – czytamy pod zdjęciem topless Sablewskiej

Zobaczcie sami jak Maja wygląda topless!

Maja Sablewska pochwaliła się e-mailem od Michała Szpaka! Ma do niego tylko jedną prośbę [WIDEO]

Maja Sablewska dostała nowy program w TVN! Znamy datę premiery!

Maja Sablewska tym komentarzem wbiła szpilę Joannie Horodyńskiej! „Serdecznie dziękuję koleżance” [WIDEO]

Czy uważasz, że Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski byli dobraną parą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×