Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Sex, HIV i narkotyki rozwaliły całe show Mai Sablewskiej! Tą kontrowersyjną metamorfozę zapamięta na zawsze!

Maja Sablewska


Kontrowersyjna metamorfoza w show Mai Sablewskiej

Ostatnią metamorfozę w swoim programie Maja Sablewska z pewnością zapamięta na zawsze. Mimo starań nie wszystko udało się tak, jak tego oczekiwała. Po pomoc do Sablewskiej zgłosił się Oliver, 32-latek poszukujący właściwej drogi w życiu. Jego największą pasją jest taniec, a marzeniem – zostanie trenerem personalnym. W programie znalazł się z konkretnego powodu.

Oliver wyznał, że jest osobą seropozytywną zakażoną wirusem HIV. Mężczyzna wierzył, że udział w programie Mai doda mu siły do walki. Sablewska spotkała się z nim w jego mieszkaniu i tam Oliver opowiedział jej o wszystkich swoich problemach. Okazało się, że oprócz choroby zmaga się także z uzależnieniem od narkotyków. Maja natychmiast zabrała Oliviera do warszawskiego stowarzyszenia, gdzie umówiła go na konsultacje z psychoterapeutą.

Na początku Oliver stosował się do rad Mai Sablewskiej i korzystał z zaleconej terapii. Jednak zaledwie po kilku tygodniach urwał kontakt.  Maja podjęła wtedy poważną decyzję i postanowiła zakończyć z Olivierem współpracę.

W programie Olivier wyznał, że mimo choroby zakaźnej od 4 lat intensywnie imprezuje na mieście i spędza wiele czasu na portalach randkowych. Biorąc pod uwagę jego problem z narkotykami jest to bardzo niepokojące. Co ze zdrowiem osób, z którymi mężczyzna daje się ponieść zabawie? Choć metamorfoza okazała się nieudana, to odcinek może wielu osobom uświadomić, że należy unikać ryzykownych zachowań seksualnych.

Oglądaliście?

Maja Sablewska pochwaliła się e-mailem od Michała Szpaka! Ma do niego tylko jedną prośbę [WIDEO]

Maja Sablewska pokazała się topless! Jej odważne zdjęcie robi furorę w sieci!

Zmysłowa sesja 17 polskich gwiazd w kreacjach duetu Paprocki & Brzozowski! Wszystkie wyglądają obłędnie!

Czy Maja Sablewska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 4


Gościu | 10 listopada 2017, 17:51

Tak wlasnie wyglada swiat gejow, wystsrczy wejsc na pierrwszy lepszy czat gejowski i znajdziecie tam mase idiotow, ktorzy pisza ze szukaja kogos z hiv na sex c bez gumki bo kreci ich ryzyko albo chca sie zarazic!!!! Potem umawiaja sie z innymi i niczego nieswiadomych zarazaja. Takie kanalie nalezaliby utylizowac . Jestem gejem wiec znam temat z sutopsji.


Gość | 8 listopada 2017, 04:58

Ten program to jedna wielka ściema a Olivier to zwykły oszust. Polecam lekturę o jego wcześniejszych dokonaniach http://warszawa.gosc.pl/doc/2442325.Uwaga-pielgrzym-oszust


Gość | 7 listopada 2017, 09:21

TĘ!!!!! TĘ kontrowersyjną metamorfozę it.d. Poprawcie ten tytuł, bo to wstyd!


Gość | 7 listopada 2017, 08:52

Poza tym prokuratura powinna wszcząć postępowanie z urzedu, dlatego, facet świadomie naraża na zakażenie osoby postronne wiedząc, że jest zakażony. Jest na to art w KK. Pomijam poziom świadomości jego „partnerów”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×